• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Rkd Güzellik Salonu

Adres :

8 Kasım Mahallesi Naci Arı Caddesi Işıltı Apartmanı No: 7/ B Kırklareli » Lüleburgaz

Sektör :

Yetkili Kişi :

Rabia Kavlakdoğanoğlu

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (545) 821 46 59

Kırklareli güzellik merkezi alanında sunmuş olduğu hizmetleri ile müşterilerinin beğenisini kazanan firmamız RKD Güzellik Salonu birmilyonnokta.com bünyesinde hizmet veren başarılı isimler arasında yer almaktadır.

Sizler için cilt leke bakımı, kirpik lifting uygulaması, kalıcı makyaj uygulaması, lazer epilasyon uygulaması, g5 masajı uygulaması, hydrafacial cilt bakımı, dudak renklendirme uygulaması, ip kolajen uygulaması, kaş laminasyon ve lenf drenaj gibi daha pek çok hizmeti bir arada sunuyoruz.

Müşterilerimizin memnuniyetini her zaman çok önemsiyoruz. Hizmetlerimizden %100 memnun şekilde ayrılmaları için her zaman çok çalışıyoruz. Herhangi bir sorun yaşamaları durumunda yanlarında olarak haklarını daima koruyoruz.

İstenmeyen tüyleriniz için donanımlı cihazlarımız ile lazer epilasyon hizmeti veriyoruz. Düzenli seanslar yaparak kısa sürede sonuçlar alıyoruz. Akne, siyah nokta ve gözenek gibi sorunları olan müşterilerimiz için de kaliteli malzemelerimizle düzenli şekilde cilt bakımı yapıyoruz.

Renksiz ve ölü dudaklar için dudak renklendirme uygulaması yaparak daha hoş ve dikkat çekici dudaklara sahip olmanızı sağlıyoruz. Kaş laminasyon işlemimiz ile kalkık ve hoş gözüken kaşlara sahip olmanızı sağlıyoruz.

Seyrek, kısa ve hacimsiz kirpiklere sahip olan müşterilerimiz için kirpik lifting uygulaması yaparak güzel bakışlara sahip olmalarını sağlıyoruz. İşlemlerimiz sırasında kirpiklerinize kesinlikle zarar vermiyoruz. Aksine bakımlar yaparak besleyip güçlendiriyoruz. Hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak ve uygun fiyatlarımızdan faydalanmak için bize istediğiniz zaman ulaşım sağlayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR