• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Rnk Auto Motors

Adres :

600 Evler Mahallesi 1306 Sokak No: 26 Balıkesir » Bandırma

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Ali Örnek

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (536) 992 93 99

Rnk Auto Motors firması olarak birmilyonnokta.com sitesi üyesi olup sizlere online bir şekilde de hizmet vermeye devam etmekteyiz. Günlük yaşamda birçok insan sürekli hareket halindedir. Yürüme mesafesi için uzak olan mesafelerde hız ve güvenilirliği açısında ulaşım için arabalar tercih edilmektedir. Günlük yaşamda gelişen teknoloji ile beraber araba sayısı bugün çok büyük bir artış göstermektedir. Ne kadar oldukça güvenli ve sorunsuz araçlar gibi gözükse de arabalar bazen kullanıcılarına sorun çıkarabilmektedir. Bu sorunlardan kolayca kurtulmanın en kolay yolu düzenli olarak arabalarımıza periyodik bakım yaptırmaktır. Bizimde sizlere Balıkesir oto servis ve tamirhane sektöründe hizmet veren firmamız Rnk Auto Motors olarak sizlere bu hizmeti sunmakta ve bunun yanında daha birçok hizmeti de sizlere sunmaktayız.

Firma olarak sizlere çok çeşitli bir hizmet menüsü sunmaktayız. Sunduğumuz hizmetler alanında deneyimli ve eğitimli insanlardan seçtiğimiz iş arkadaşlarımız tarafından sizlere sunulmaktadır. Sunduğumuz hizmetlerden bazıları da şunlardır; periyodik oto bakımı, oto fren servisi, oto kurtarma hizmeti, oto bakım ve onarım, oto mekanik bakım ve yap bakım gibi daha bir sürü hizmeti sizlere sunmaktayız.

Araçlarımızın nerede ve ne zaman sorun çıkaracağını tahmin etmek imkansızdır. Bu sebeple de firmamız sizler için araç kurtarma hizmeti sunmaktadır. Sunduğumuz bu hizmet sizlerin mağdur olmaması için 7/24 günün her saati sizlere sunabilmekteyiz. Sizde hizmetlerimizden yararlanmak ve bizi tercih etmek istiyorsanız bize irtibat yollarımızdan ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR