• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Rosense Beauty

Adres :

Modernevler Mah. 102 Cad. No: 72 ( Orman Bölge Müdürlüğü Karşısındayız ) Isparta » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüriyet Kayıkcı

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

rosensebeautymerkez@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 878 71 77

Whatsapp 2:

0 (530) 179 36 54

Isparta güzellik merkezi sektörü içerisinde bulunan işletmemiz www.birmilyonnokta.com sitesinin bir üyesi olmaktadır. Güzel görünmek, güzelliğini destekleyebilecek bakımı yaptırabilmek ve doğal güzelliğine daha da güzellik katabilmek hem de bunu doğal ve sağlıklı yollar ile yaptırabilmek herkesin hakkıdır.

Bizler de siz değerli müşterilerimizin güzellik konusunda en büyük yardımcınız olabilmek, sizlere sağlıklı güzelliğin kapılarını açabilmek için Isparta merkezde yerimizi aldık. Her zaman % 100 müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu güzellik merkezimizde kalıcı eyeliner-dipliner, kalıcı tırnak, pek çok çeşitte kalıcı oje, kirpik lifting, cilt bakımları vs gibi pek çok daha güzellik ve bakım konusunda aradığınız yardımcıları bulabilirsiniz.

Hijyen konusunda en ufak bir ihmale bile göz yumulmayan merkezimizde her zaman tüm malzemelerimiz tamamen steril bir şekilde hazır olarak siz değerli müşterilerimizi beklemektedir. Her bir seans sonrası özenle temizlenerek hijyenik bir ortamda sizler için hazırlanmaktadır. Deneyimli, işinde uzman, işini severek ve titizlik içerisinde yapan, her zaman memnun müşteri düşüncesi içerisinde hizmet veren çalışma ekibimiz ile sizlere kaliteli aynı zamanda da güvenilir bir bakım hizmeti sunabilmek için bekliyoruz.

Güzellik konusunda her bir yeniliği yakından takip eden güzellik merkezimiz, sizlere bu hizmetleri sunabilmek için uygun olan her türlü ortamı en kısa sürede hazırlamaktadır. Sürekli dinamik tuttuğumuz ekibimiz ile kendimizi geliştiriyor ve sizlere her zamanki kaliteli ve güvenilir hizmeti sunabilmek için gerekli olan tüm eğitimlerimizi alıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR