• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Rosinna Güzellik Merkezi

Adres :

Sultan Selim Mah. Şahinler Caddesi No: 1 Kat: 1 ( Kağıthane Devlet Hastanesi Sokağındayız ) İstanbul » Kağıthane

Sektör :

Yetkili Kişi :

Suzan Bal

E-Posta Adresi :

suzanbal97@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 933 42 34

Whatsapp 2:

0 (535) 931 42 34

İstanbul güzellik merkezi alanında hizmet veren Rosinna Güzellik Merkezi isimli firmamız birmilyonnokta.com üyesidir. Müşteri odaklı gerçekleştirdiğimiz işlemlerde güzelliğinizi ön plana çıkartarak, kendinizi daha iyi ve daha öz güvenli hissetmenizi sağlarız.

Günlük yaşamınızda sıcak, soğuk, rüzgar vb. pek çok dış etmene maruz kalan elleriniz yıpranmış görüntüsü ile güzelliğinize gölge düşürür. Manikür hizmetimizden yararlanarak ellerinize sağlıklı ve hoş bir görünüm kazandırabilirsiniz. Dilerseniz kalıcı oje uygulamamızdan yararlanarak ellerinizi her an bakımlı gösterebilirsiniz.

Yıllar cildiniz üzerinde istenmeyen izler bırakır. Güneş, hassas cilt gibi pek çok unsur bu izlerin daha belirgin hale gelmesine yol açar. Gerçekleştirdiğimiz kırışık giderme işlemleri ile dış etmenlerin sizi gösterdiği değil, hissettiğiniz yaşta görünürsünüz.

Kaşlarınız simanıza bütünlük katar ve yüz güzelliğini tamamlayan önemli unsurlardır. Merkezimizde gerçekleştirdiğimiz microblading kaş uygulaması ile kaşlarına doğal, dolgun bir görünüm kazandırır, kaş stilinizi yüzünüze en çok yakışacak şekilde tasarlarız.

İstenmeyen tüylerinizden kurtulmak için denediğiniz yöntemlerde kesin sonuçlar alamaz ve çoğu yanlış müdahale ile teninizi tahriş edersiniz. Merkezimizde uyguladığımız buz lazer epilasyon ile istenmeyen tüylerinizden acısız ve hızlı şekilde kurtulabilirsiniz. Seanslarımız masaj konforunda ve kısa sürede tamamlanırken, seans sayısı kıl yapınıza bağlıdır.

Merkezimizde dilediğiniz görünüme kavuşabilmek için başvurabileceğiniz bölgesel zayıflama işlemleri uygulanmaktadır. Cilt bakım salonu olarak da hizmet veren merkezimizde uyguladığımız özel masaj ve işlemleri ile cildinizin doğal güzelliğini ortaya çıkartırız. Doğal ışıltınızı yansıtmak için firmamızı tercih edin.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR