• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Rox Beauty

Adres :

Göktürk Merkez Mahallesi Cami Sokak No: 7 Ofis: 1 Ntl Plaza İstanbul » Eyüp

Sektör :

Yetkili Kişi :

Dilan Şahan

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (552) 580 98 98

Türkiye’nin en beğenilen işletmelerini bir araya getiren birmilyonnokta.com üyelerinden biri olan Rox Beauty İstanbul güzellik merkezi sektöründe faaliyet göstermektedir. Kişisel bakımına özen gösteren müşterilerine hizmet veren güzellik merkezi Eyüp’te müşterilerine kapılarını açmaktadır. Günümüzde önemi gittikçe artan güzellik kavramını sağlıkla birlikte ele alan Rox Beauty müşterilerine sağlıklarını korumaları konusunda da yardımcı olmaktadır.

Bölgesel zayıflama, cildin bakımı konularında uzmanlaşan kadrosuyla müşterilerinin hem daha güzel görünmesi hem daha sağlıklı olması için yardımcı olan işletme özellikle bölgesel zayıflama için en yeni teknik ve cihazları kullanmaktadır. Müşterilerine bunun yanında jel ve akrilik tırnak, kalıcı eyeliner, kalıcı makyaj konularında da yardımcı olan işletme, ciltte oluşan istenmeyen lekelerin giderilmesi ve gözeneklerin sıkılaştırılması işlemlerini de gerçekleştirmektedir. Jel ve akrilik tırnak uygulamalarında müşterilerin istek ve ihtiyaçlarına göre farklı desenler ve teknikler uygulanabilmektedir.

Bunun dışında müşterilerine kaş tasarımı konularında da hizmet sunan işletme müşterilerinin bu konuda da trendlerin geride kalmamasını sağlarken, yüz biçimlerine en uygun kaş biçimlerine sahip olmasını sağlamaktadır. Müşterilerine daha hızlı ve kaliteli hizmet vermek adına randevu sistemiyle çalışmayı tercih eden işletme günlük güzellik ihtiyaçlarının dışında düğün, nişan, davet gibi önemli ve özel günler içinde özel hizmet sunmaktadır.

Tecrübeli personeli ile müşterilerine hizmet veren Rox Beauty, güzelliğin kendine güven ve sağlıkla olan ilişkisinin farkındalığı ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR