• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Rüya Beslenme Merkezi

Adres :

Binevler Mah Alpaslan Türkeş Blv Hacı Ali Özal Caddesi 50043 Sok Işık Apt Altı No: 24/a Kahramanmaraş » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Arif Furkan Hançer -ülkü Hilal Baykuş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

fenerarif1@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (506) 050 12 97

Whatsapp 2:

0 (553) 680 99 69

Whatsapp 3:

0 (506) 050 12 97

Whatsapp 4:

0 (553) 680 99 69

Rüya Beslenme Merkezi, uzman ve alanında tecrübe sahibi diyetisyen ve beslenme uzmanı kadrosuyla, sağlığını düşünen ve sağlıklı beslenmeyi sevenlerin hizmetinde olmaya devam ediyor. Siz de aşırı kilo sıkıntısı çekenler veya bir türlü kilo alamayanlardansanız, Rüya Beslenme Merkezi’ne bir kez olsun uğramanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Alanında yetkin üniversitelerin beslenme ve diyetetik bölümünden mezun olan genç ve dinamik diyetisyen kadromuzla, siz danışanlarımızın daha sağlıklı yemekler tüketip daha sağlıklı bir hayat yaşaması için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Beslenme merkezimizde sizlere; daha nezih, huzurlu ve sakin bir ortam sağlamaya özen gösteriyoruz. Bu şekilde tedavilerinizden daha fazla verim almaya çalışıyoruz. Çeşitli sağlık sertifikaları yönünden kusursuz olan ve sürekli sağlık denetimlerinden geçen beslenme merkezimiz, sizler için uygun ve steril bir ortam sunuyor. Kahramanmaraş Merkez’de bulunan beslenme merkezimiz, sağlıklı yaşamak ve formda kalmak isteyen danışanlarımızı bekliyor.

Alanında uzman ve güler yüzlü çalışma ekibimizle, sizlerin çeşitli kilo sorunlarını çözecek ve sizlere hayatınızı ve beslenmenizi düzene sokacak tüyolar vereceğiz. Danışanlarımıza çeşitli diyet listeleri hazırlayarak onların formda kalmasını ve daha sağlıklı bir yaşam sürdürmelerini sağlamaya çalışacağız. Obezite ve diyabet gibi çeşitli hastalıklara karşı aile hekimleriniz ve doktorlarınızla sinerji içerisinde çalışacağız ve gerekli fikir alış verişiniz yaptıktan sonra sizleri o doğru yönde bilgilendirmeye çalışacağız. Kahramanmaraş Merkez Beslenme Merkezi şubemizle siz değerli ve saygıdeğer danışanlarımızın hizmetinizdeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR