• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sadık Özcan Kuaför

Adres :

Lalezar Sokak Mimoza Apartmanı No: 5 Fenerbahçe Kadıköy İstanbul İstanbul » Kadıköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sadık Özcan

E-Posta Adresi :

sadikozcan44@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 572 05 49

Whatsapp 2:

0 (541) 572 05 49

İstanbul içerisinde hizmet vermekte olan kuaför firmamız, profesyonel hizmetleri ile İstanbul kuaför sektöründe ismini başarı ile duyurmuştur. İstanbul içerisinde ismini başarı ile duyurmak oldukça zorlu bir iş olduğu için firmamız kurulduğu günden itibaren bu sektörde en modern ve en elit hizmetleri bir arada profesyonel kadrosu eşliğinde sunmayı amaç edinmiştir.

Kuaför olarak sunmuş olduğumuz hizmetler içerisinde hem günlük ihtiyaçlarınız için kuaför ve kişisel bakım hizmetleri hem de özel günleriniz için kuaför ve kişisel bakım hizmetleri yer almaktadır. En yeni uygulamaları da yakından takip eden firmamız en kısa sürede bu sistemleri sizlere sunmaktadır.

Hizmetlerimiz arasında yer alan ipek kirpik uygulaması, son zamanların en popüler kişisel bakım uygulaması olmuştur. Mutlaka işinin ehli kişilere yaptırılması gerekilen bu uygulamayı en doğal ve kaliteli kirpikler ile uzman kadromuz sunmaktadır. Mikro kaynak saç konusunda da deneyimli olan ekiplerimiz, istediğiniz renkte ve istediğiniz fiyatta mikro kaynak saç uygulaması ile sizleri memnun etmektedir.

En iyi bayan kuaförleri arasında gösterilen firmamızın, sunduğu hizmetler arasında gelin başı yapımı, saç tasarımı, nişan başı yapımı, profesyonel gelin makyajı yapımı, gelin saç ve makyaj modelleri çeşitleri yer almaktadır. Zevkinize ve özel günlerinizin konseptine göre en uygun olan saç ve makyaj çeşitlerimiz ile bu konuda uzman desteği almaktan sizlerde mutlu olacak, ayrıcalıklı hizmetin farkına varacaksınız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR