• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şafak Uslu Keşan Lihkab

Adres :

Yukarı Zaferiye Mahallesi Paşayiğit Caddesi No: 30/1 D: 41 ( Zabıta Müdürlüğü Üzeri ) Edirne » Keşan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şafak Uslu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (542) 715 20 02

Tüm inşaat projelerinin en çok tercih ve tavsiye edilen firmalarından birisi olarak çalışma hayatına devam eden Şafak Uslu Keşan Lihkab, Edirne ve birmilyonnokta.com adresi üzerinden hizmetlerini sağlamaktadır. Firmamız, lihkab, parsel aplikasyon işlemi, hali hazır harita üretimi, plankote ölçümü hizmetlerinde iddialı çalışmaları sayesinde Edirne hizmet sektörünün lider firmaları arasına girmiştir. Sektörümüzde yeni kurulan firmalar çalışma standartlarını belirlerken üstün performanslı hizmetlerimizi örnek almaktadır.

İnşat sektörünün bel kemiği olan harita ve mühendislik firmaları arasında uzun süreler boyunca çalışma hayatı sürdürmenin koşulu hizmet sağlanan sektörün uzmanı olmaktır. Firmamız, lisanslı harita kadastro mühendislik bürosudur. Müşterilerimizin, başarılı hizmetlerimiz sonrasındaki tüm çalışmalarında yardım aldığı dost firması olmak adına çalışma alanımızı ilgilendiren tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek kendimizi ve firmamızı sürekli bir şekilde geliştirmekteyiz.

Müşterilerimizin beğeni ve memnuniyetini en yüksek seviyede tutacak şekilde çalışmalar yürütmek firmamızın en temel prensibidir. Çalışanlarımız, deneyimli, dinamik ve güler yüzlü olarak çalışan dürüst ve ahlaklı kişilerdir. Sizler için sağladığımız tüm hizmetlerimiz bütçenize uygun bir şekilde fiyatlandırılmış kaliteli, profesyonel ve ayrıcalıklı hizmetlerdir. Karşılıklı güven esasıyla çalışmaktayız.

Vizyonumuz, müşterilerimizin her projesinde bulunarak sektördeki çalışmalarımızı büyütmektir. Çalışmalarımız süresince kullandığımız cihazlarımız sizlerin taleplerinizi en doğru şekilde yürütmemizi sağlayacak donanımdaki son teknoloji ile üretilmiş cihazlardır. Sizleri de müşterilerimiz arasında görmekten gurur duyarız. Firmamızın iletişim numarasını arayarak hizmetlerimiz için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR