• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sağlamlar Su Arıtma

Adres :

Cebeci Mah. S Caddesi No: 13-a İstanbul » Sultangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Sağlam - Resul Tongal - Şenol Bulut

E-Posta Adresi :

muratsaglam360@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 285 65 87

Whatsapp 2:

0 (541) 326 34 55

Whatsapp 3:

0 (553) 074 44 15

Teknolojik gelişmelerin artışı ve sanayileşme, arkasında çevreyi negatif etkilemektedir. Bu sebeple her geçen gün çevremiz kirlenirken artan bilinç, bilgi ve sorumluklar ile ekolojik sistemleri korumaya çalışmalıyız. Su arıtma sistemleri sektöründe istikrarlı bir şekilde hizmet vermekteyiz. Son teknoloji ve kaliteli ürünler üreterek bu alanda oluşturulan talepleri karşılamaya çalışıyoruz.

İstanbul makine sektörü içerisinde teknolojik olarak sürekli yenilenme içerisindeyiz. Müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için müşteri odaklı hizmet anlayışını ilke edindik. Su insan sağlığı açısından oldukça önemlidir. Bu nedenle suyun ister içmek için isterse üretim için olsun gerekli arıtma sistemleri ile istenilen özelliklere getirilmesi çok önemlidir. Arıtma sistemlerimiz bu su sağlığı için hizmet vermektedir. Arıtma sistemleriyle suyu arıtarak evsel kullanım haline getirmek gerekmektedir.

Musluklara takılabilen tezgâh üstü su arıtma sistemlerimiz ile 24 saat temiz su ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Su arıtma sistemlerimiz kalite ve mükemmel görünümleri dışında her çeşit modele sahiptir. Kabinli su arıtma sistemlerimiz sayesinde artık hijyenik bir şekilde sularınızı rahatlıkla içebileceksiniz. Arıtma sistemlerimizin tezgâh altı modelleri ile iş yerleri için uygun sistemlerimizde mevcuttur. Bu tezgâh altı modellerinin tek dezavantajı temizliğinin zor olmasıdır. Su arıtma sistemleri ile suyunuzun analizi yapılarak sizlere daha sağlıklı ve güvenli bir ortam hazırlanmaktadır. Su hayatımızın her saniyesinde olmakla beraber oldukça fazla su tüketen tüketicilerimiz için bu sistemler olmazsa olmazdır. Çeşme suyu endişesini ortadan kaldıran su arıtma sistemlerimiz ile artık suyunuz berrak ve sağlıkla içebileceğiniz formda olacaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR