• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şahin Adakçılık

Adres :

Dere Mah. Kayrancık Köyü Sakarya » Adapazarı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatih Şahin

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (537) 493 28 86

Sakarya hayvancılık alanında uzun yıllar boyunca çalışarak edinmiş olduğu tecrübe ve deneyimleri ile profesyonel bir şekilde hizmet veren firmamız Şahin Adakçılık birmilyonnokta.com bünyesinde faaliyet gösteren üyeler arasında yer almaktadır.

Firmamız sizin için şükür kurbanı satışı, akika kurbanı satışı, yerinde kurbanlık kesimi ve nafile kurbanı satışı gibi daha pek çok hizmeti bir arada sunmaktadır. Tercih ettiğiniz hayvanı güzel bir şekilde keserek sizlere sunuyoruz.

Hizmetlerimiz sırasında her türlü hijyen kuralına uyuyoruz. Tamamen güvenilir bir şekilde hizmet vererek gönül rahatlığıyla hizmetlerimizden faydalanmanızı sağlıyoruz. Her bütçeye ve kişi sayısına göre elimizde hayvan bulunmaktadır.

Elimizdeki hayvanlara özenle bakıyoruz. Kaliteli yemler ile besleyip düzenli bir şekilde sağlık kontrollerini yaptırıyoruz. Hizmetlerimizin her zaman arkasında duruyoruz. Hizmetlerimiz ile ilgili herhangi bir sorun yaşamanız durumunda sorunu kısa süre içinde hallederek mağdur kalmanızı önlüyoruz.

Her bütçeye uygun şekilde fiyatlar belirleyerek herkesin kalitemizi en iyi şekilde görmesini sağlıyoruz. Müşterilerimizi her zaman en güzel şekilde ağırlıyoruz. İstedikleri hayvan için ortak bir fiyatta anlaşma sağlıyoruz. Tercihlerine göre kısa süre içinde kesim işlemlerimizi yaparak etlerini teslim ediyoruz.

Hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak ve avantajlı tekliflerimizden en iyi şekilde faydalanmak için telefon numaramızdan bizi istediğiniz zaman arayabilir, WhatsApp hattımıza mesaj atabilir ya da e-posta adresimize mail atabilirsiniz. Dönüş yaparak sizlere her zaman yardımcı oluyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR