• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şahin Büfe

Adres :

Yeni Mah. Abdülhalik Renda Cad. C-2 İstanbul » Pendik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sedat Şahin

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (544) 747 84 32

Şahin Büfe olarak yıllardır sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Sizlerin memnuniyetini önemseyerek çalıştığımız için her zaman tercih edilen olmayı başarıyoruz. Sizlerin güvenini suistimal etmeden hizmet verdiğimiz için bölgemizde bulunan en güvenilir tekel bayii olmayı başardık. Bizlere güvendiğiniz için sizlere müteşekkiriz, güveninizi boşa çıkarmadığımız için de alanımızın en iyisiyiz.

Şahin Büfede aradığınız her çeşit alkol ve sigarayı bulabilirsiniz. Siz müşterilerimizin isteğini karşılayabilmek adına stoklarımızı sık sık yeniliyoruz bu sayede istediğiniz ürüne kolayca ulaşmanızı sağlıyoruz. Büfemize gelip alışveriş yapabileceğiniz gibi bizleri arayarak da alışveriş yapabilirsiniz. Telefon numaramızdan bize ulaşın ve istediklerinizi söyleyin, siz yorulmayın biz kapınıza kadar getirelim. Şahin Büfe olarak sizlere daha çok hizmet verebilmek adına gece 1’e kadar açığız. Siparişinizi üzerine evlere damacana su getirme hizmetimiz de mevcuttur.

İstanbul alışveriş alanında özellikle de tekel ürünlerinde gelişim gösteren şirketimiz alanında en iyisidir. Günümüzde özellikle büyük şehirlerde bu sektörde yoğunluğun giderek artmasına bağlı olarak kaçak ürünler piyasaya girmeye başlamıştır. Bu ürünlerin kullanılmasına bağlı olarak meydana gelebilecek pek çok olumsuz durum bulunmaktadır. Siz müşterilerimizi bu hususta uyarmak isteriz, güvendiğiniz bir yerden alışveriş yapmanızı tavsiye ediyoruz. Yıllardır kalitesini hiç bozmadan hizmet veren Şahin Büfe çevresinde oluşturduğu güven ortamıyla sizler için en doğru adres olacaktır. Doğru bildiğinizden ayrılmayın, Şahin Büfe alkol ve sigara alışverişleriniz için en doğru adres.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR