• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şahin Yapı Market

Adres :

Kapucubaşı Mah Eyüp Sok No : 22 Nevşehir Merkez ( Kapalı Pazar Yeri Yanı) Nevşehir » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kamil Şahin

E-Posta Adresi :

k.sahin00@oulook.com

Whatsapp 1:

0 (544) 674 58 19

Whatsapp 2:

0 (544) 674 58 19

Alışveriş sektöründe faaliyet gösteren Şahin Yapı Market birmilyonnokta.com üyesidir. Sizlere kaliteli hizmet sunmayı misyon edinmiş bir firma olarak talep ve beklentilerinize karşılık veriyoruz. Firmamız müşteri memnuniyetini prensip edinerek ilk günden beri sizlere nitelikli hizmetlerini ulaştırmaktadır. Yılların deneyimini verdiği hizmetlere yansıtmış bir firma olarak uzman bir ekiple çalışmaktayız. Faaliyet gösterdiğimiz sektörde sizlere profesyonel hizmetler sunmaktayız.

Nevşehir alışveriş sektöründe geniş yelpazede ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri tek bir platformda sizlerin istifadesine sunuyoruz. Birinci sınıf kalitede yapı malzemelerini istifadenize sunuyoruz. Firmamız; çimento, çelik kağıt imalatı ve montajı, oda kapı satışları, mutfak dolabı imalatı ve montajı, alçı satışları, cam balkon sistemleri ve daha pek çok yapı ve malzeme hizmetlerini sizlerin istifadesine sunmaktadır. Kaliteli malzemeyi usta işçilikle buluşturarak sizlere kullanışlı, sağlam ve estetik yapılar sunuyoruz. Verdiğimiz hizmetlerle yaşam kalitenizi yükseltiyoruz.

Firma olarak kurulduğumuz ilk günden beri müşterilerimizin memnuniyeti adına yürüttüğümüz hizmet politikalarımızla sizlere hizmet verdik. Bugün hitap ettiğimiz müşteri kitlesiyle verdiğimiz hizmetlerin kalitesini tescillemekteyiz. Sektörümüzdeki gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerimize yenilikçi hizmetler sunmaktayız. Firmamız tüm hizmetlerini sizlere en uygun fiyatlarla sunmaktadır. Kaliteli ve ayrıcalıklı hizmetleri en makul fiyatlarla sizlere sunarak sektörümüzdeki rakiplerimizle farkımızı ortaya koyuyoruz. Sizlere sunduğumuz hizmetlerimizle sektördeki öncü firmalar arasında yer alarak emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz. Bize ulaşmak için yapmanız gereken tek şey iletişime geçmektir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler