• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sak-lar Elektrik Elektronik Sıhhi Tesisat

Adres :

Yekmal Mahallesi No : 251 Yemişli Şırnak » Uludere

Sektör :

Yetkili Kişi :

Serkan Sak

E-Posta Adresi :

serkan.sak.73@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 653 82 93

Whatsapp 2:

0 (537) 033 55 63

Whatsapp 3:

0 (541) 854 68 69

Günümüzde elektrikli cihazlar elimiz ayağımız. Birkaç dakika bile elektrikler kesilse birçok işimiz yarım kalıyor. Aynı zamanda elektrikli cihazlarda yaşanan arızalarda elimizi ayağımızı bağlıyor. Temizlik ve günlük işlerimiz için elektrik ve elektrikli cihazlara olan ihtiyacımız tartışılmazken, onların bağlı çalıştığı elektrik ve su tesisatları arıza yapana kadar gözden kaçırılabiliyor. Yaşanan bu arızalar, bağlı cihazların da bozulmasına, hatta yangın çıkarmasına kadar sonuçlar yaratabiliyor.

Bütün onların engellenmesi için ev ve iş yerlerinde bulunan su ve elektrik sistemlerinin periyodik olarak gözden geçirilmesi büyük önem taşıyor. Arızaları erkenden yakalamak, ileride çok masraflı ve sıkıntılı olabilecek bir tamirden çok daha ekonomik ve zaman kazandırması açısından çok önemlidir. Biz Sak-lar Elektrik Elektronik Sıhhi Tesisat olarak, müşterilerimizin sıhhi tesisat ve elektrikli ve elektronik cihazlarıyla ilgili yaşayabilecekleri sorunlarda yardımcı olabilmek amacıyla Şırnak tesisat ve bakım onarım sektöründe uzun yıllardır faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Müşterilerimizin tek bir iş için kapı kapı gezmesini engellemek adına, sadece sıhhi tesisat alanında değil, uydu ve klima kurulumları konusunda da hizmet verirken, demir ve sarı malzemelere yapılması gereken kaynak ve inşaat işlerini de bünyemizde gerçekleştirerek müşterilerimize anahtar teslimi, eksiksiz paket hizmet sunuyoruz.

Bunun yanında müşterilerimize spot ev eşyası satışı ve tamir bakım konularında da hizmet veriyoruz. Sıhhi tesisat ve elektrik, elektronik konularında bütün ihtiyaçlarınız için çalmanız gereken tek kapı, aramanız gereken tek numarayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR