• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Saklı Bahçe Kahvaltı Restaurant

Adres :

Çakır Mahallesi Çakırköy Caddesi No: 62 Çakırköy Afyonkarahisar Afyonkarahisar » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Derya Yamalı

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (530) 396 68 84

Whatsapp 2:

0 (530) 396 68 84

Saklı Bahçe Kahvaltı Restaurant olarak Afyonkarahisar merkezde hizmet veren işletmemiz Afyonkarahisar restaurant sektörüne yeni bir imaj kazandırmış, alışkanlıkları değiştirerek bölgenin öncü ve örnek mekanlarından birisi haline gelmiştir.

Müşterilerinin beklenti ve memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için kurumsal kimliğinden taviz vermeden faaliyetlerine devam eden işlememiz, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek gerek mekân tasarımında gerekse hizmet detaylarında bunları uygulamaya koymuştur. Sürekli artan müşteri sayısıyla yüksek memnuniyeti daha da perçinlemeyi başarmış olan restaurantımız giderek daha donanımlı hale gelmiş, müşterilerinin bütün taleplerini karşılayabilecek zenginliğe ulaşmıştır.

İşletmemiz kahvaltı, doğum günü organizasyonu, doğal köy kahvaltısı, organik köy kahvaltısı, sevgililer günü kutlaması, serpme kahvaltı, canlı müzik mekânı, toplu kahvaltı organizasyonu alanlarında hizmet vermekte, bünyesinde barındırdığı tecrübeli personeliyle yeme içme ve özel organizasyonlarınızın kusursuz geçmesini sağlamaktadır.

Eğer Afyonkarahisar’da ailecek yemek yiyebileceğiniz, kahvaltı yapabileceğiniz, misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz bir mekân arıyorsanız siz kıymetli müşterilerimizi restaurantımızda görmekten memnuniyet duyarız. Karşılaşacağınız profesyonel hizmet ve eşsiz lezzetlerden memnun kalacağınızın garantisini verir, tekrar tekrar gelmek isteyeceğinizi belirtiriz.

İşletmemizde kaliteli ürünler, güler yüzlü personeller ve nezih bir mekân sizleri bekliyor. Tüketiminize sunulan bütün gıdalarımızın en yüksek kalitede, taptaze ve eşsiz lezzetler olduğundan emin olabilirsiniz. Her birisini özenle seçtiğimiz ürünlerimizle sofralarınızı donatıyor, zengin menümüzle hem midelerinize hem gönüllerinize hitap ediyoruz. Hijyenik ve ferah bir ortamda, canlı müzik eşliğinde kahvaltı yapmaya sizleri davet ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR