• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Saklı Cennet Doğal Köy Ürünleri

Adres :

Kültür Mah. Av. Zekeriya Aydın Cad. Garipoğlu Apt. No: 19/b Batman » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Servet Akın

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (546) 681 00 72

Whatsapp 2:

0 (533) 139 98 61

Saklı Cennet Doğal Köy Ürünleri, Batman’ ın verimli topraklarında yetişen sebze, meyve ve bakliyatlarını sizlere tattırmak için kurulmuştur. Uzakta olduğumuzda annelerimizin bizler için hazırladıkları yöresel tatları doğal ve taze olarak tükettiğimizde ne kadar şanslı olduğumuzu düşünürüz. Günümüz şartlarda bayanlar da artık yoğun bir tempoda çalıştıkları için anne eli değmiş gibi doğal ve organik ürünlerimizi sizlerle paylaşmaya karar verdik. Amacımız özlediğimiz eski tatları sizlere ulaştırmak ve köylü kadınlarımızı desteklemektir.

Ürünlerimiz köylü kadınlarımızın elleriyle hazırladığı tamamen doğal, katkısız ve organik ürünleri özel ambalajıyla sizlere ulaştırmaktadır. Bizler kendimizin ve çocuklarımızın tüketmediği hiçbir gıdayı sizlere göndermiyoruz.

Amacımız , bütün çocukların yiyebileceği kadar doğal, katkısız ve hijyenik şartlar düşünülerek yapılmış tamamen geleneksel yöntemler ile hazırladığımız ürünleri sizlere ulaştırmaktır. Saklı Cennet Doğal Köy ürünlerinde geniş ürün yelpazesi ile köy tarhanası, doğal bal, kuru biber, dolmalık kuru patlıcan, ev yapımı üzüm sirkesi, dökme çay satışı, ev yapımı elma sirkesi, aşurelik bulgur, toz tarçın, kuru üzüm ve kuruyemiş çeşitleri ve daha fazlası mevcuttur.

Çıktığımız bu yolda sağlam ve emin adımlarla yürüyüp ülkemize, tüm yöresel ürünlerimizin satışını gerçekleştirmek için çabalıyoruz. Sizlerin sağlığını ön planda tutarak güvenilir ve doğal ürünlerimizi sizlere ulaştırıyoruz. Olumlu geri dönüşleriniz bizler için çok kıymetli olmakla birlikte, daha da güçlenerek yolumuzda ilerliyoruz. Türkiye’ nin her yerine siparişlerinizi alıyoruz. Sağlıkla kalın...

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR