• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Salihoğlu İnşaat Dekorasyon

Adres :

- İstanbul » Eyüp

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şerafettin Karataş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

karatasseref04@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 552 37 54

İstanbul iç dekorasyon alanında faaliyet gösteren Salihoğlu İnşaat Dekorasyon aynı zamanda birmilyonnokta.com platformunun, ülkemizde ticaret alanında faaliyet gösteren işletmelerini bir araya getiren sitesinin de üyelerinden biridir. Müşterilerine ev, bina ve iş yerlerinin iç dekorasyonları hakkında her noktada hizmet veren şirket, aynı zamanda tadilat işlerini de gerçekleştirmektedir.

Hem tadilat hem iç dekorasyon işlerinin bir kerede gerçekleştirilebilmesini sağlayan bu paket hizmetle, müşterilerine anahtar teslim olarak tabir edilen, binanın, dairenin kullanıma hazır biçimde teslim edilmesini sağlayan işletme, müşteri memnuniyetini ve iş kalitesini her şeyin önünde tutmaktadır. Tecrübeli, dikkatli ve bilgili personeli sayesinde basit boya badana işlerinden, tesisatların değişmesine, alçı duvar uygulamalarından ahşap duvar kaplamalarına kadar farklı nitelikte işlemlerin hepsini gerçekleştirebilen işletme, yüksek el işçiliğini de garanti etmektedir.

Sadece bina ve daire içinde değil, dışında da yapılacak tadilat, bakım ve mantolama işlerini gerçekleştiren işletme, müşterilerine bu alanda da geniş bir hizmet seçeneği listesi sunmaktadır. Günümüzde önemi daha da hızlı artan enerji tasarrufunun binalarda da yaygınlaşmasıyla, talebi artan mantolama işlemlerini en kaliteli malzemeler kullanılmasına rağmen uygun maliyetle tamamlayan işletme, bu konuda da İstanbul’da en çok takdir edilen ve tercih edilen yapı inşaat şirketlerinden biri olarak dikkat çekmektedir.

Merkezi İstanbul’un kalbi Eyüp’te bulunan Salihoğlu İnşaat Dekorasyon, buradan şehrin bütün bölgelerine hizmet vermektedir. İlk önceliği müşteri memnuniyeti olan işletme, günümüze kadar bunu %100 seviyesinde tutmayı başarmıştır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler