• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Salihoğlu Mobilya Torbalı

Adres :

7 Eylül Mah. 5556 Sok. A Blok No: 6/15 Yeni Hastane Karşısı İzmir » Torbalı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cihat Özçelik

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (537) 610 15 21

Evlerimizin olmazsa olmazı mobilyaları üretmekte olan Salihoğlu Mobilya Torbalı birmilyonnokta.com un üyesidir. İzmir mobilya sektörü her geçen gün büyüyüp gelişmektedir. Sektörde yer alan firmamız da bu gelişmelere paralel bir seyir izlemektedir. Hem mobilya imalatı hem de satışını gerçekleştiren firmamızda siz değerli müşterilerimiz için; banyo dolapları, mutfak dolapları, gömme dolaplar, TV üniteleri, gardırop modelleri, özel ölçü vestiyer dolapları imalatı yapılmaktadır.

Mobilya evlerimizin hem estetik görünmesi için hem de eşyalarımızı sığdırabilmemiz ve kullanımımız için son derece önemlidir. Özellikle müşterilerimiz eşyalarının rahatça alabileceği geniş, kullanışlı ve güzel görünen dolapları olsun isterler. Evdeki tüm fazlalıklarını alabileceği şekilde dolap siparişi veren müşterilerimiz bizlerden özel ölçü talep edebilirler. Bizler firma olarak istenen ölçülerde, istenen sayıda rafları olan, istenen sayıda çekmeceleri olan, kapaklı, askılı, renk renk, istenen modellerde dolap imalatı yapmaktayız. Hayal ettiğiniz tüm dolap modellerinin teknolojiyi de kullanarak üretimini yapmaktayız. Yenilenen tüm modelleri takip ederek firmamızda müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.

Firma olarak temel hedeflerimiz arasında müşteri memnuniyetine ve hizmetlerimizde kaliteye çok önem vermekteyiz. Dolaplarımızı imal ettiğimiz malzemeler birinci sınıf malzemelerdir. Dolapların imalatı sonrasında taşınması ve kurulumu konusunda da müşterilerimize destek olmaya devam ederiz. Dolaplarınızı kullanıma hazır olacak şekilde teslime deriz. Teslimat sonrasında yaşanan tüm sorunlarınızda da satış sonrası hizmeti sunmaktayız. Müşterilerimize sunduğumuz tüm fiyatlarımız çok makul seviyelerdedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR