• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Salon Abdullah Onay

Sektör :

Yetkili Kişi :

Abdullah Onay

İstanbul kuaför sektöründe hizmet veren firmamız başarıları ile adını duyurmaya devam ediyor. Sektör içerisinde gerçekleştirdiğimiz hizmetlerin sınırı bulunmamaktadır. Kuaför sektöründe aklınıza gelebilecek bütün hizmetleri başarılı şekilde gerçekleştirmekteyiz. Sınırsız hizmetlerimizi gerçekleştirirken en çok kalite unsuruna önem veriyoruz. Firmamız sunmuş olduğu hizmetlerde üstün kaliteyi baz alarak hareket etmektedir. Kalitemizden ödün vermediğimiz için her geçen gün biraz daha ilerliyoruz. Belirlediğimiz hedefe yaklaşabilmek için emin adımlar atıyoruz. Firmamızın önem verdiği bir diğer unsur da müşteri beğenisi ve müşteri memnuniyetidir. Müşterilerimizin beğenisini ve memnuniyetini kazandığımız sürece bizi hiçbir engel durduramayacaktır. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bulunduğumuz noktaya gelmemizde oldukça büyük bir etkendir.

Kuaför firmamız başarısını profesyonel ekibine borçludur. Sektörün en tecrübeli ve başarılı isimlerini bir araya toplayarak ekibimizi kurduk. Ekibimizin tecrübeleri ile çıktığımız yolda başarımız katlanarak arttı. Firmamızda kullandığımız bütün ürünlerin kalitesi de sektör içerisinde ne kadar başarılı olduğumuzun göstergesidir. Dünya standartlarına sahip ürün kalitemiz ile müşterilerimizin ilgi odağı oluyoruz. Ayrıca firmamızda kullanılan ürünlerin çoğu kişiye özel ve tek kullanımlıktır. Ortak malzemelerimiz düzenli olarak sterilize edilmektedir. Müşterilerimizin sağlığı firmamız için pek çok şeyden daha önemlidir. Sektör içerisinde ki yenilikleri de yakından takip ederek hareket ettiğimiz için kendimize rakip tanımıyoruz.

Firmamız tarafından sunulan hizmetler son derece uygun fiyatlıdır. Sektörün en uygun fiyatları ile o kaliteli hizmetlere sahip olmak istiyorsanız bizimle irtibata geçmelisiniz. İnternet sitemiz üzerinde yer alan telefon numarasını arayarak ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR