• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Salon Etkin Bayan Kuaförü

Adres :

1777 Sok. No: 185/a Karşıyaka Dedebası İzmir İzmir » Karşıyaka

Sektör :

Yetkili Kişi :

Saki Etkin- Derya Etkin

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

etkinvicam@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 199 10 01

Whatsapp 2:

0 (507) 199 10 01

Kişisel bakım ve güzelliğini önemseyen ve bunun için profesyonel destek almanın öneminin farkında olanlara İzmir kuaför salonu olarak hizmet veriyoruz. Kişisel tercihlerin birbirinden çok farklı olabildiği saç tasarımı ve makyaj uygulamalarını, müşterilerimizin beklentileri temelinde ve sektördeki yenilikleri yansıtarak gerçekleştiriyoruz.

Etik değerler çerçevesinde hizmet verme ilkesi ile çıktığımız bu yolculukta müşterilerimizle kaliteli malzeme kullanarak memnuniyet verici saç ve makyaj uygulamalarına imza atıyoruz. Alanında uzman bir ekiple saç boyasından makyaja, saç ve tırnak tasarımından ağdaya kadar çeşitli kişisel bakım uygulamaları ile ilgili olarak hizmet veriyoruz.

Saçının doğal renginden hoşlanmayan, değişiklik arayan, beyazlaşan saçlarını kapatmayı arzu eden müşterilerimiz için saç renklendirme hizmeti veriyoruz. Yüz hatlarına yakışan, yaşam ve giyim tarzı ile uyum içerisinde bir saç modeli oluşturmak üzere salonumuza başvuran müşterilerimiz için saç tasarım hizmeti vermenin yanı sıra günlük bakımını ihmal etmek istemeyenler için ağda ve talebe göre saç şekillendirme hizmetimiz bulunuyor. Ayrıca daha sağlıklı saç ve tırnaklara sahip olmak isterseniz salonumuzun bakım uygulamalarından da yararlanabilirsiniz. Salonumuzda düğün heyecanı yaşayan gelinlerimizi de düşünüyor ve gelin saç ve makyajı yaptırmak isteyenler için profesyonel bir hizmet veriyoruz. Özel bir organizasyona katılacağınız bir günde hoş ve bakımlı görünmek için uzman ellerde yapılmış bir makyaja ihtiyacınız olduğunda da makyajınızı salonumuzda yaptırabilir ve güzelliğinizden emin olarak davete keyifle katılabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR