• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Salon Melike Yönel

Adres :

Fatih Mah. Veysel Karani Cadçno: 11 / B.çekmece İstanbul » Büyükçekmece

Sektör :

Yetkili Kişi :

Melike Yönel-samet Yönel

E-Posta Adresi :

salonmelikeyonel@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 428 72 82

Whatsapp 2:

0 (545) 428 72 82

Whatsapp 3:

0 (534) 953 20 08

Kişisel bakım ve güzellik uygulamaları herkesin ilgi alanına girer. Özellikle de bayanlar için olmazsa olmaz uygulamalar arasındadır. Çünkü her bayan daha güzel görünmek ve daha bakımlı olmak ister. Hayallerindeki güzelliğe ve şıklığa sahip olmanın düşünü kurar. Bu yüzden de profesyonel destek olmayı tercih eder. Bu alanda doğru ellere kendinizi emanet ederek beklentilerinize ulaşabilirsiniz. Doğru olan ve tasarımcıyı bulursanız ortaya çıkacak sonuca siz dahi inanamayabilirsiniz. İstanbul Büyükçekmece’de faaliyet gösteren Salon Melike Yönel salonumuzda uzun yıllardır profesyonel çalışmalara imza atıyoruz.

İstanbul güzellik merkezi sektörünün kurulduğumuz ilk günden bu yana örnek ve öncü kişisel bakım merkezlerinden birisiyiz. Çalışmalarımızı aralıksız devam ettiriyor, müşteri memnuniyeti temel ilkesiyle yenilikçi, kaliteli, özgün, dürüst çözümlere imza atıyoruz. Her gün yeni gelişmelerin, tasarımların, ürünlerin ve aksesuarların piyasaya çıktığı alanda işletme olarak gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Teknoloji alanındaki en son ürünleri en kısa sürede işletmemize dâhil ediyor, sizlere her zaman en modern ekipmanlarla hizmet sağlıyoruz.

Salon Melike Yönel olarak kaliteden ödün vermeyerek her biri dünya markası, kişisel bakım alanında seçkinlik kazanmış ürünlerin en son serilerini uygulamalarımızda kullanıyoruz. Müşterilerimizin sağlığını riske atacak bütün uygulama ve ürünlerden uzak duruyor, zevkli tasarımlara sahip uzmanlarımız sayesinde tarzınızı yansıtacak, ihtiyaçlarınızı karşılayacak, zarafetinize asalet katacak çözümler üretiyoruz. Kaliteden ödün vermeden gerek performans gerekse ücret konusunda her zaman beklentilerin üzerinde sonuçlar üretiyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR