• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Saloon Nergis

Adres :

Güneşli Mahallesi Nusretler Sokak Kahramanmaraş » Elbistan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nergis Taşdemir

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (546) 478 10 07

Güzel bir görünüme sahip olmak, insanların yaşamını her alanda olumlu etkilemektedir. Sosyal ortamlarda pozitif etki bırakabilmek, özgüvenli olabilmek gibi konularda iyi bir görünüme sahip olmanın etkisi oldukça fazladır. Dış görünümde en çok rolü olan parçalarımızdan biri ise saçlardır. Bakımlı saçlar ve hoş saç modelleri ile istenilen güzel görünümü yakalamak oldukça kolaydır. Kahramanmaraş kuaför sektöründe yer alan firmamız, sizleri dilediğiniz görünüme kavuşturmak için eşsiz hizmetlerini sürdürmektedir. Kurulduğu günden beri ortaya çıkarmış olduğu başarılı çalışmaları ile işletmemiz en çok tercih edilenler arasında yer almış bulunmaktadır.

Saloon Nergis işletmemiz olarak, sizleri ışıldayan ve bakımlı saçlara kavuşturmanın yanı sıra kişisel bakım ve güzellik adına oldukça çeşitli uygulamalar sunmaktayız. Saç tasarım, boya, makyaj, manikür-pedikür, cilt bakımı, epilasyon, protez tırnak hizmetlerimiz sıkça tercih edilenler arasında yer almakta olup, taleplerinize göre çeşitli hizmetler de sağlanabilmektedir. Tüm kadınların kuaförlerden yararlanma konusunda eşitliğini savunan firmamız, baş örtülü müşterilerimiz için özel hizmetler sunmaktadır. Özel günler başta olmak üzere dilediğiniz her anınıza eşlik edecek çeşitli türban tasarımları da ekibimiz tarafından başarıyla yapılabilmektedir.

Sektörün en deneyimli ve başarılı kuaförlerini bir arada bulunduran çalışma kadromuz, sizlere en şık tasarımları ve ihtiyacınız olan uygulamaları başarı ile gerçekleştirmektedir. Salonumuzda kullanılan tüm ürünler kişiye özel olup, hijyenleri ekibimiz tarafından bizzat sağlanmış bulunmaktadır. Avantajlı fiyat tekliflerimiz ve kaliteli hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz, sizleri salonumuzda ağırlamaktan büyük onur duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR