• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Saloonhill Mavişehir

Adres :

Ataşehir Mahallesi Caher Dudayev Bulvarı No; 9 -2/c Çiğli İzmir İzmir » Çiğli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Engin Sadak

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

engin_sadak@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 170 94 76

Whatsapp 2:

0 (532) 170 94 76

Kişisel bakım hem bayanların hem de erkeklerin en temel ihtiyaçlarından birisidir. Kişisel bakımları yapılmış kişilerin özgüvenleri daha yüksek olur ve gerek günlük hayatta gerekse iş hayatında başarı basamaklarını çok daha kolay tırmanırlar. Katıldıkları organizasyonların ilgi odağı olmayı başarırken çevreleri tarafından da sağıyla karşılanırlar. Üstelik günümüz teknolojisiyle bu alanda yapılabileceklerin sınırları çok geniştir. Tek ihtiyacınız profesyonel bir iş birliği yapmak, marifetli parmaklardan destek almaktır. Saloonhill Mavişehir olarak İzmir Çiğli’de bulunan salonumuzda bizler uzun zamandır hizmet veriyor, bay bayan bütün müşterilerimizin kişisel bakım gereksinimlerine çözüm üretiyoruz. Benzersiz uygulamalarımızla fark yaratıyoruz.

İzmir kuaför sektörünün öncü ve örnek firmalarından birisi olarak yola çıktığımız ilk günden bu yana işimizi özveriyle yapıyoruz. Kişiye özel çözümler üretiyoruz. Çünkü biliyoruz ki her misafirimiz özeldir ve kendine özgü tasarımlar yapılması gerekir. Bizler de bütün tasarımlarımızı kişiselleştirerek hayata geçiriyor, benzersiz sonuçlar ortaya çıkarıyoruz. Her defasında sizleri şaşırtmaktan memnuniyet duyuyor, ihtiyaçlarınızı tespit ederek isteklerinizi deneyimlerimizle harmanlıyoruz.

Firma olarak alanında yetişmiş, tecrübe sahibi, sertifikalı ve ustalık belgeli bir kadroyla çalışıyoruz. Sizleri evlerinizin konforunda ağırlıyor, kalıcı oje, saç ombre modelleri, gelin saçı, gelin makyajı, manikür pedikür, mikro kaynak saç, erkek cilt bakım, medikal cilt bakım ve çok daha fazlasını yapıyoruz. Uygulamalarımızda dünya markalarının en yeni ürünlerini kullanıyor, en modern ekipmanlarla cildinizi ve saçlarınızı yeniden şekillendiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR