• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Saltanat Sarayı Balo ve Düğün Salonu

Adres :

Çeşmeli Mahallesi Mehmet Ali Şahin Sokak Mersin Mersin » Erdemli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Şahin Duman

E-Posta Adresi :

sahin_19036@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 888 44 88

Whatsapp 2:

0 (534) 431 97 26

Düğün ve evlilik hem bayların hem de bayanların hayatındaki en özel etkinliklerdir. Herkesin hayalinde bir gelinlik, damatlık giymek, eğlenerek mutlu bir yuvada buluşmak yer alır. Bu organizasyonların her birinin geleneklerimizde de büyük önemi olup bütün sevilenlerin toplandığı bir merasimdir. Mersin Erdemli’de bulunan Saltanat Sarayı Balo ve Düğün Salonu olarak bizler uzun yıllardır gerek düğünlerinizde gerek balolarınızda gerekse diğer etkinliklerinizde ev sahipliği yapıyor, bu mutlu gününüzde sizleri ve sevdiklerinizi ağırlayarak en güzel şekilde eşlik ediyoruz.

Mersin düğün salonu sektörünün öncü ve örnek işletmelerinden birisi olarak yıllar önce çıktığımız yolda her zaman en iyisini sizlerle buluşturmaya çalışıyoruz. Sektördeki yenilikleri yakından takip ediyor, en son trendlere göre işletmemizin konseptini değiştiriyoruz. Sürekli gerek uygulama detaylarımızı gerekse mekân tasarımımızı yeniliyor, en güzel, en zarif salonda etkinliklerinizi yapmanızı sağlıyoruz. Ulaşımı kolay, konforu yüksek işletmemizde önceliği daima müşteri memnuniyetine veriyor, sizlerin ihtiyaçlarınızı tespit ederek gerekli çözümleri tam zamanında hayata geçirmeye çabalıyor, organizasyonlarınız için dünya standartlarında bir organizasyon alanı inşa ediyoruz.

Saltanat Sarayı Balo ve Düğün Salonu olarak her biri alanında uzman, deneyimli, tecrübeli özveri sahibi, işini severek yapan, mutluluğunuzda mutluluk bulan bir kadroya sahibiz. Dinamik kadromuz sürekli kendini geliştirmekte, yeniliklerden haberdar olarak en yeni teknolojilerin ilk uygulayıcılarından birisi olmaya gayret gösteriyoruz. Ekonomik fiyat avantajlarıyla organizasyonlarınızı yapmanızı sağlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR