• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Samsun Adaklık Kurbanlık

Adres :

Kadifekale Mah. Kökcüoğlu Cami Karşısı Samsun » İlkadım

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emirhan Özdemir

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

emirhanozdemir5516@icloud.com

Whatsapp 1:

0 (541) 334 37 14

Samsun Adaklık Kurbanlık ülkemizde faaliyet gösteren ticari işletmeleri bir araya getiren birmilyonnokta.com üyelerinden biri olarak müşterilerine canlı küçük ve büyük baş hayvan satışı gerçekleştirmektedir. Samsun hayvancılık sektörünün hızla geliştiği şehirlerimiz olarak dikkat çekerken, sektörde yaşanan kalite sorunları işletmeyi bu alanda faaliyet göstermeye motive etmiştir.

Hayvancılık sadece et, post ve hayvanlardan üretilen süt, yoğurt, peynir gibi ürünler sebebiyle değil, kültürel açıdan da ülkemizde çok önemli alanlardan biridir. Kurban geleneği Orta Asya’dan Anadolu’ya kadar taşınmıştır. Dini açıdan da en önemi görevlerden biri olan kurban kesimi ve adak, ülkemizde yaşayan hemen her dine mensup kişiler tarafından yerine getirilen bir görevdir.

Ancak adaklık ve kurbanlık bulmak sıkıntılı bir süreç olabilmektedir. Kurbanlık hayvanların sürü halinde yaşıyor olmaları, onları bulaşıcı hastalıklara karşı savunmasız kılmakta, bu hastalıkların bir kısmını hayvanlardan insanlara geçebiliyor oluşu ise insanlar için tehlikenin artmasına yol açmaktadır.

Bunun farkındalığı ile yola çıkan işletme, sürekli olarak veteriner kontrolünden geçen küçük ve büyük baş hayvanları ile dini vecibelerini veya adaklarını yerine getirmek isteyen müşterilerine sağlıkları garantili canlı hayvan satışı gerçekleştirmektedir. Yetiştirilen hayvanların konfor ve sağlıkları için gösterilen yoğun çabanın ardından, müşterilerine tertemiz, tamamen sağlıklı hayvanlar sunmanın mutluluğunu yaşayan Samsun Adaklık Kurbanlık, bölgede çok az sayıdaki güvenilir canlı hayvan alınabilecek işletmelerden biri olarak sahip olduğu haklı ününü arttırmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR