• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Samsun Honda Garage

Adres :

Eski Sanayi Sitesi 15.sok. No: 6 Samsun » Canik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Soner Bayraktar

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (541) 769 68 55

Tüm model Honda araçlara özel hizmetler sunan firmamız Samsun Honda Garage birmilyonnokta.com sitesinin üyelerinden biridir. Günlük ihtiyaçlarımızı karşılamamız açısından, günümüz teknolojik şartlarında bizlere en çok yardımcı olan araçların başında şüphesiz motorlu taşıtlar gelmektedir. Motor gücü başta olmak üzere, hava ve yol durumları açısından otomobiller bizlere büyük bir kolaylık sunmaktadır. Tüm bu kolaylıklarının yanında, araçlarımızın da çeşitli bakımlara ihtiyaçları vardır. Periyodik aralıklarla belirli kontrollerden geçirilmesi gereken araçlar, çok daha konforlu ve güvenilir bir yol tutuş imkânı sunmaktadır.

Teknik bakımların gereken zamanlarda yapılmaması durumu, oldukça büyük sorunlara yol açarak maddi hasarlar, yaralanmalar ve ölümlü kazalara neden olabilmektedir. Bu gibi sıkıntıların yaşanmaması adına tanıdığımız, referansları olan ve işini seven profesyonel ekiplere araçlarımızı teslim etmemiz oldukça önemlidir. Bu konuda gelişmiş bir referans ağına sahip olan firmamız, %100 müşteri memnuniyeti parolasıyla, Samsun oto servis ve tamirhane sektöründe hizmetler vermektedir.

Honda marka araçların tüm modellerine en özel yöntemler ve konusunda çekirdekten yetişen ustalarımız eliyle müdahalelerde bulunuyor, eşsiz bir servis hizmeti sunuyoruz. En kaliteli işçiliği en uygun fiyatlarla buluşturduğumuz garajımızda, motor revizyonu, mekanik bakım, şanzıman tamiri, yağ bakımı gibi tüm Honda bakım ve onarım işlemlerini eksiksiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. İşini severek yapan güler yüzlü çalışma arkadaşlarımız aracınızla alakalı tüm teknik kontrolleri tamamlıyor ve daha konforlu bir araç yolculuğu için sizlere yardımcı oluyor.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR