• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Samyeli Rot Balans

Adres :

Gültepe Mah. Sultan Şehir Sanayi Sitesi C Blok No.11 Sivas » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Duhan Sam

E-Posta Adresi :

duhansam@icloud.com

Whatsapp 1:

0 (552) 568 58 00

Ülkemizin internette yer alan en büyük işletme kataloğu olan ve işletmelere yeni iş fırsatları yakalamalarını sağlayan birmilyonnokta.com platformunun üyelerinden biri olan Samyeli Rot Balans müşterilerine Sivas oto lastik ve jant bakımı, tamiri ve ayarı konularında hizmet vermektedir. Tüm yürüyen araçların zeminle temasını sağlayan lastik ve bağlı olduğu tüm aksam, sürüş güvenliği açısından büyük bir önem taşımaktadır. Bundan dolayı zaman içerisinde bozulan veya aşınan ayar ve parçalar, güvenliği etkilemelerinin yanında sürüş konforunu da düşürmekte, araç sürücüsünün aracı kontrol etmek için daha fazla çaba sarf etmesine yol açmaktadır. Artan sarsıntı ve titreşimlerden dolayı araçta bulunan yolcular da keyifsiz bir yol tecrübesi yaşamaktadırlar.

Sürüş sırasında çeşitli etmenlerle araçların ön takımlarında çeşitli arızalar ve aşınmalar meydana gelebilmektedir. Bunlardan en sık ve en tehlikelisi, gevşeyen rot başları olmaktadır. Gevşeyen ve sürüş sırasında yerinden çıkan rot başları her yıl birçok kişinin hayatını kaybetmesine veya yaralanmasına yol açmaktadır. Bundan dolayı az kullanılan araçlarda bile yılda en az iki kez kontrol ettirilmesi uzmanlar tarafından tavsiye edilmektedir.

Araçların jantları sürüş sırasında başta büyükçe taşlar olmak üzere çeşitli sebepler yüzünden fabrikadan çıktıkları mükemmel yuvarlak formlarını koruyamazlar. Bu jantlara takılan tekerlekler sürüş sırasında gezme ve titreşim yaratırlar. Bunu engellemek için lastiklere balans ayarı yapılması yalnızca sürüş güvenliği için değil, yakıt ekonomisi ve konfor için de büyük fark yaratır. Müşterilerine far ayarı, direksiyon mekanizması ile ilgili arıza ev bakımları konusunda da hizmet veren Samyeli Rot Balans aynı zamanda lastikleri patlayan ve yolda kalan müşterilerine yol yardımı hizmeti de sunmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR