• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sanita Veteriner Kliniği

Adres :

Emek Apt. Zemin Kat Mahfesığmaz Mah. 79132 Sok. Adana » Çukurova

Sektör :

Yetkili Kişi :

Veteriner Hekim Utku Erinç Yeğenoğlu

E-Posta Adresi :

utkuerincyegenoglu@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 396 17 96

Evcil hayvanlarımız, en büyük dostlarımızdır. Gerek sadakatleri gerek sevgi dolu halleri gerekse de yaşam enerjileri nedeniyle dostlarımız, hepimizin yaşamında önemli bir yere sahiptir. Her birey gibi hayvan dostlarımızın da zaman zaman hastalıklardan korunması için aşı olması, hastalanmaları durumunda ise ilgili tedavileri görmeleri gerekmektedir. Bunların yanı sıra yaşanılan kazalar sonucunda acil müdahale gerekli durumlarda da uzmanlara danışmak dostlarımızın hayatları açısından büyük önem arz etmektedir.

Sanita Veteriner Kliniği olarak uzun yıllardır hizmet verdiğimiz bu sektör alanında hayvan dostlarımızın ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla çalışmalarımızı titizlikle yürütmekteyiz. Alanında gerekli eğitimleri tamamlamış uzman kadromuz ile birlikte aşılama, acil veterinerlik hizmetleri ve kısırlaştırma işlemlerinin yanı sıra gerekli durumlarda cerrahi müdahale işlemlerini de profesyonel olarak gerçekleştirmekteyiz.

Hayvan dostlarımızın da duygu ve hislerini göz önüne alarak üst düzey dikkatle gerçekleştirdiğimiz işlemlerimiz esnasında kullandığımız ürünleri tamamen kalite standartları ve ilgili mevzuatlar çerçevesinde üretilen ekipmanlardan sağlamaktayız. Titiz, dikkatli ve temiz hizmetlerimiz sayesinde Adana veteriner kliniği hizmeti sunan diğer firmalara karşın sektörümüzde lider konumda yer almaktayız. Bünyemizde satışa sunduğumuz birbirinden özel pet aksesuarlarımız ile de hem hayvan dostlarımızın hem de müşterilerimizin büyük beğenilerini kazanmaya devam etmekteyiz. Sektörümüze öncülük ederken sürekli olarak da kendimizi geliştirmeyi ve yenilemeyi de ihmal etmemekteyiz. Tüm çalışmalarımızı hizmet vermeye başladığımız ilk günkü kalitede ve dikkatte gerçekleştirmeyi de kesintisiz olarak sürdürmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR