• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Santa Veteriner Kliniği

Adres :

Bostanlı Mahallesi Suat Gürbüzer Sokak No: 17 İzmir » Karşıyaka

Sektör :

Yetkili Kişi :

Veteriner Hekim Aydın Eymirli

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

aydineymirli@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 330 75 25

Dünya çapında artık bizlere arkadaşlık yapan hayvanlara çok daha önem verilmekte. Onlar bizler için yeri geldiğinde arkadaş yeri geldiğinde bir koruyucu olmaktadırlar. Bu yüzden de her hayvan en az insan kadar değerli olmalıdır. Onların da bizler gibi sevgiye ve korunmaya ihtiyaçları vardır. Onları sahiplenerek her türlü ihtiyaçlarını karşılamak aslında biz insanların zorunlu görevlerinden birisidir. Gerektiğinde kendimize baktığımız gibi onlara bakmalıyız ki onlara hak ettikleri değeri vermiş olalım.

Bizlerde istisnasız tüm hayvanları tedavi eden bir klinik olarak bu konuda bize düşen görevi en iyi şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz. Profesyonel veteriner kadromuz ile tüm hayvan severlerin sahiplenmiş olduğu evcil hayvanları her zaman kliniğimize bekliyoruz. Bu işi yapmaktan her zaman mutluluk duyuyoruz. Hayvanlarla ilgilenmek onları tedavi etmek bizlere her zaman büyük keyif vermektedir. Değerli müşterilerimize güler yüzümüz ile hizmet etmeyi bir prensip haline getirdik. Müşterilerimizin memnuniyeti bizler için daima büyük önem arz etmektedir.

İzmir evcil hayvan bakımlarını klinik olarak eksiksiz ve tam bir şeklide yapmaktayız. Nerde olursanız olun yardıma ihtiyaç duyan hayvanlarınızı bizlere gönül rahatlığı ile getirebilirsiniz. Klinik olarak gün geçtikçe kendimizi geliştirmekteyiz. En son teknoloji tedavi sistemlerimiz ile sizlere hizmet vermekten asla çekinmiyoruz. Eğitimli kadromuz ile kliniğimize gelen hayvanları detaylı bir şekilde muayene ederek gerekli olan tedavilere zaman kaybetmeden başlıyoruz. Unutmayın savunmasız olan hayvanlarımız bizlere emanet.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR