• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Saray Tavan Dünyası

Adres :

Balıkyolu Mah. 481 Sok. İstanbul » Esenyurt

Sektör :

Yetkili Kişi :

Orhan Kaya

E-Posta Adresi :

ozkayains25@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 163 58 25

Whatsapp 2:

0 (538) 479 84 98

Birmilyonnokta.com üyesi olan firmamız Saray Tavan Dünyası, İstanbul iç dekorasyon sektöründe hizmet vermektedir. Ev ve işyerleri başta olmak üzere birçok alanda iç dekorasyon önemlidir. Her ne kadar dikkat edilmese de iç dekorasyon, insanın ruh halini etkilemektedir. Yapıların içerisinde kullanılan aksesuarlar, mobilyalar, renkler ve bunun gibi tüm parçalar bir uyum içerisinde olmalıdır. Eğer uyum yakalanamazsa yapı içerisinde göz yoran, göze hitap etmeyen bir bütünlük sağlanır. Bu da insanın ruh halini olumsuz etkilemektedir.

İç dekorasyon göz ardı edilmemesi gereken bir işlemdir. Mutlaka bilgi ve birikim sahibi ekip tarafından yapılmalıdır. Esenyurt üzerinde bulunan firmamızda bizler bilgi ve birikim sahibi ekibimizle çalışmaktayız. Ev ve işyerleri başta olmak üzere birçok alanda iç dekorasyon çalışmaları yapmaktayız. Boyama, tavan süslemeleri ve dekorasyonu, aydınlatma işlemleri gibi farklı işlemler gerçekleştirmekteyiz.

İç dekorasyon için her zaman planlı hareket etmek gerekir. Planlı ve programlı bir şekilde yaptığımız dekorasyon işlemlerinde öncelikle müşteriyle iletişime geçiyoruz. Dekorasyon için hangi alanın kullanılacağını kontrol ediyor, müşterinin isteğini değerlendiriyoruz. Ardından yapılması gereken çalışmaları belirleyerek müşteriye aktarıyoruz. Değiştirilmesi gereken yerleri değiştiriyor, planın son halini müşteriye sunuyor ve müşteriden onay alıyoruz. Daha sonra müşteri için uygun gün ve saatte dekorasyon çalışmalarına başlamak üzere adrese gidiyoruz. Ekibimiz tüm çalışmaları büyük bir titizlikle gerçekleştiriyor. Çalışmalar kısa sürede tamamlanıyor. Sizler de ihtiyacınız ve isteğiniz doğrultusunda bizimle çalışabilir, size uygun dekorasyon hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR