• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sardes Su

Adres :

1. Sakarya Mah. Sakin Sok. No: 19 Karesi Balıkesir » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erkan Teker

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (541) 249 90 15

Whatsapp 2:

0 (533) 148 25 81

Sardes su bayimiz Balıkesir / Karesi de siz değerli müşterilerimize hizmet etmek adına açılışı yapılmıştır. Lezzetli ve sağlıklı Bozdağ kaynaklarından elde ettiğimiz Sardes Doğal Kaynak Suyumuz, Sağlık Bakanlığı yönetmeliklerine uygun şekilde depolarımızda saklanmaktadır. Temizlik anlayışı yerleşmiş çalışanlarımız odalarımızı hijyen kurallarına uygun tutmaktadır.

Günümüz şartlarında çeşme suyu tercih sebebi olmamakla birlikte suyun içerisindeki değerler göz ardı edilmemektedir. Sağlığını düşünen bireyler su bayilerini tercih etmektedir. Sardes su olarak sizlere ve çocuklarınıza güvenle tüketebileceğiniz suyu evlerinize kadar taşıyoruz.

Markamızı her gün bir adım daha ileriye taşıyarak sınır tanımadan çalışmakta ve siz değerli müşterilerimize ulaştırmaktayız. Kendimize ve ürünlerimize güvenmemizden kaynaklı siz müşterilerimize lezzet ve suyun değeri hususunda garanti vermekteyiz.

Suya ihtiyaç duyduğunuz her an bizlere telefon numaralarımızdan ulaşarak bulunduğunuz adrese en hızlı teslimatı yapmaktayız. Zamanın değerli olduğu anlayışına sahip bizler istediğiniz saat dilimi arasında aksama yaşatmadan sizlere ulaşmaktayız. Uygun fiyat ve kalitemizle kapıda ödeme ve online ödeme seçeneklerimiz ile sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktan gurur duymaktayız.

Balıkesir alışveriş sektöründe siz değerli müşterilerimizin ilgisi ve geri dönüşleri ile birlikte her gün daha başarılı işlere imza atmaktayız. Siz değerli müşterilerimizin sağlığı için en kaliteli suları kaynağından tedarik ederek gereken hijyen şartlarında hazırlıyoruz. Sadece su değil tüp hizmetimizi de bayimizde bulabilirsiniz. Sizlere en kaliteli su ve tüp servislerini sağlıyor, gereken bütün ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR