• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sarı Karavan Coffee

Adres :

Yukarısoku Mah. Yedigöller Yolu 1. Km Bolu » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cenk Ersever

E-Posta Adresi :

cenkersever@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (555) 090 05 34

Bugüne kadar gittiğiniz tüm mekanları unutmanızı istiyoruz. Çünkü Bolu’da gidip göreceğiniz en iyi kafe olarak sizleri karşılıyoruz. Kafeler genellikle kapalı alanlardır. Bazı kafelerin bahçeleri ya da balkonları olur. Her ne kadar açık alan gibi görünse de aslında sizin için belirlenmiş ve kısıtlanmış oturma alanlarıdır. Peki, doğa ile iç içe bir kafede zaman geçirmeye ne dersiniz?

Sarı Karavan Coffee olarak sizleri doğada karşılıyoruz. Karavanımızda hazırladığımız lezzetleri sizlere sunuyoruz. Kapalı alanda ya da sözde açık alanda sizleri ağırlamıyoruz. Geniş oturma alanıyla beraber sonu olmayan gökyüzünü sizlere armağan ediyoruz. Ailenizle ya da arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirmek istediğiniz zaman sarı karavanımızı tercih edebilirsiniz.

Karavanımızda fast food yiyeceklerle birlikte çeşitli içecekler bulunuyor. Karavan içerisinde özel olarak hazırladığımız mutfağımızda çeşitli lezzetleri sizler için hazırlıyoruz. Hazırladığımız lezzetleri ise sizlere sunuyoruz. Bolu fast food sektöründe verdiğimiz bu hizmetten memnun kalacağınıza eminiz. Çünkü alıştığınız tüm kafelerin aksine sizlere samimi bir ortam sunuyoruz.

Kafemizi tercih ederek eğer isterseniz kendi çayınızı kendiniz demleyebilir, semaverde çay keyfi yapabilirsiniz. Kalabalık arkadaş ortamınızla keyifli vakit geçirmek için burası tam da sizlere göre. Merkezde bulunan sarı karavanımızı tercih ederek fotoğraf çekimleri de yapabilirsiniz. Güler yüzlü, samimi, saygılı, müşteri memnuniyetini ön planda tutan ekibimizle her zaman hizmetinizde olmaya, sizleri en iyi şekilde karavanımızda ağırlamaya devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR