• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sarıgöl Besi Çiftliği

Adres :

Halilbeyli Mahallesi Küme Evleri No : 11 İzmir » Kemalpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Engin Sarıgöl

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

sarigolbesii@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (506) 820 84 49

Whatsapp 2:

0 (507) 767 27 27

Sarıgöl Besi Çiftliği olarak ;izmir kemalpaşa kurbanlık satış merkezi,izmir kemalpaşa besi çiftliği,izmir kemalpaşa adaklık satışı,izmir kemalpaşa adaklık fiyatları,izmir kemalpaşa kurbanlık kesim hizmeti,izmir kemalpaşa kurbanlık hisse satışı,izmir kemalpaşa islami usüllere uygun kurban kesimi,izmir kemalpaşa kurbanlık dana satışı,izmir kemalpaşa kurbanlık dana fiyatları,izmir kemalpaşa canlı hayvan alım satımı, vb alanda hizmet vermekteyiz.

Çok yüksek bir oran ile İslamiyet dininin yaşandığı ülkemizde, Kurban Bayramı en önemli kutsal günlerden birini oluşturmaktadır. Kurban Bayramı'nda yeterli maddi imkanlara sahip olan herkes kurbanlık hayvan kesimleri gerçekleştirerek, hem kendi için hem de ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak için kurban ibadetini gerçekleştirmektedir. Kurban ibadeti gerçekleştirmek ve farklı dönemlerde adaklık hayvan kesimi yapmak için de hayvan satışı gerçekleştiren işletmelerden ve kesim işlemini gerçekleştiren işletmelerden hizmet alınır. Bu konuda İzmir Karşıyaka, Bornova,Güzelbahçe ve Gaziemirgibi ilçelerinde yaşayan birçok kişi kurbanlık ve adaklık hayvan kesimleri ve seçimi içinSarıgöl Besi Çiftliğiişletmesi üzerinden hizmet almaktadır.

Sarıgöl Besi Çiftliğiişletmesi sayesinde besicilik konusunda en sağlıklı ve et kalitesi en yüksek hayvanları elde ederek, ibadetlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Firmamız İzmirhayvancılıksektörü içerisinde canlı hayvan pazarı bölümünde bulunarak, hayvan satışı ve adaklık satışı gerçekleştirmektedir. Helal kesim ile kurbanlık ibadetini gerçekleştirmek için en uygun fiyatlarla büyükbaş ve küçükbaş hayvanlara ulaşabileceğiniz işletmemiz sayesinde tamamen sağlıklı ve veteriner kontrolü ile size sunulan hayvanları seçebilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz sürülerimiz içerisinde dana, boğa,koç ve kuzu gibi seçenekler bulunmaktadır. Dini vecibelere uygun bir şekilde kurban ibadetini gerçekleştirmeniz için uyum sağlayacak hayvanlar ile hizmet verilmektedir. Sunulan hayvanlar yaş, cinsiyet ve sağlık konusunda hiçbir sıkıntı oluşturmadan Kurban Bayramı ve adaklık kesim talepleri için doğru seçenekler oluşturmaktadır. Yılın 365 günü taleplerinize uygun bir şekilde işletmemizden kesimlik hayvan alışverişleri gerçekleştirebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR