• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sarıoğlu Halı Yıkama ve Gayrimenkul Danışmanlığı

Adres :

Pamukkale Denizli » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Barış Sarıoğlu - Semra Sarıoğlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

sariogluhalici@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 414 44 54

Denizli/ Pamukkale de hem temizlik hem emlak danışmanlığı hizmeti vermekteyiz. Alanında uzman kadromuz iki ayrı şekilde sizlere ulaşmakta ve ihtiyaçlarınızı profesyonel olarak karşılamaktadır. Hayatımızın çoğunu üzerinde geçirdiğimiz mobilyalarımız gün geçtikçe kirlenip yıpranabilir. Hatta kumaş altında biriken mikroorganizmalar sağlımıza zararlı hale gelebilir. Koltuk, halı, kanepe, yataklarımızı düzenli olarak profesyonel firmalara temizletmeliyiz. Elle temizlik sağlık bakımından uygun şartlarda olmayacaktır.

Diğer hizmetimiz gayrimenkul danışmanlığı; gayrimenkul alım, satım, kiralama işlemlerinde daha geniş çaplı bilgilendirme için gayrimenkul danışmanına ihtiyaç duyulur. Danışmanınız size en uygun olan ve en doğru kararı vermenizi sağlayacak fikirler vermektedir. Gayrimenkul danışmanları tüm mevzuatı bilir ve idari işlemler için bilgi sahibidir. Sarıoğlu Gayrimenkul Danışmanlığı olarak siz değerli müşterilerimize güvenilir, sağlam bilgileri sunarak yatırımlarınızı uygun bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlarız.

Her iki hizmet sektöründe, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda sunduğumuz hizmetler ve kaliteli bilgilendirme sistemimiz ile tercih sebebi olmakta birinci sıradayız. Denizli ve çevre illerden bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilir, temizlik için randevu oluşturabilirsiniz. Mobilyalarınız emin ellerde olup derinlemesine temizlik garantisi veriyoruz. Temizlik sonunda memnuniyet anketi düzenlememizin sebebi kendi özeleştirimizi yapabilmemizdir. Olumlu geri dönüşler bizleri derinden mutlu etmektedir.

Deneyimli ve alanında uzman gayrimenkul danışmanlarımızdan bilgi almak istiyorsanız lütfen firmamıza uğrayın. Her müşteri bizler için ayrı öneme sahiptir. Ve her müşterinin ayrı ihtiyaçları doğrultusunda bilgilendirme yapılmaktadır. Firmamızda sizleri ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR