• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sarmaşık Nefis Tatlar

Adres :

Maltepe İstanbul İstanbul » Maltepe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatma Taşkın

E-Posta Adresi :

fatma__1978@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 487 68 53

Whatsapp 2:

0 (536) 487 68 53

Toplu yemek organizasyonlarınızda, aile restoranı olarak hizmet veren firmamızda en iyi ev yemekleri bulunmaktadır. Alo paket yaprak sarma hizmetimiz de mevcuttur lezzetli ev yemeklerinin yanında sizlere hazırlamakta zorlandığınız yemekleri ulaştırmaktayız. . En lezzetli ev yemeklerinden el yapımı mantılara varıncaya kadar pek çok çeşidi sofralarınıza ulaştırmaktayız. Firmamız müşteri memnuniyetine özellikle önem verdiği için yemeklerimizin hazırlık aşamasına titizlikle eğiliyoruz. Ürünlerimizi doğal ve taze olarak seçiyoruz, hijyenik ortamlarda saklıyoruz. Daha sonra usta ellerde leziz tatlara dönüştürüyoruz. Müşterilerimize bir restorandan fazlasını sunmaktan çekinmiyoruz. Sizler de özel günlerinizde çok fazla kişi için yemekler ve tatlılar yapmak için zaman kaybetmek istemiyorsanız bizler size bir telefon kadar yakınız.

İstanbul restoran sektöründe müşterilerine en iyisini sunmaya çalışan firmamız, durmadan çalışıyor ve kendini geliştirmeye devam ediyor. Hayallerinizdeki yemeği sofranıza taşımaktan gurur duyuyoruz. Yıllardır ev yemeği yapımında elde ettiğimiz deneyimi katma değere çevirmekte ve bu eşsiz tatları sizlerle buluşturmaktayız. Mevcut yerel uygulamalar göz önüne alınmamakta özellikle dünya standartlarında bir kalite oluşturarak bu kaliteyi müşterilerimize sunmaktayız. İş ortaklarımızın, çalışanlarımızın ve personelimizin de desteği ile firmamız bugünkü konumuna yükselmiş bulunmaktadır.

Müşterilerimizin talep ve geri dönüşlerini hassasiyetle irdeliyor ve her zaman daha iyisini hedefleyerek yolumuza devam ediyoruz. Sizleri sürekli şaşırtarak en kaliteli hizmeti en kısa zamanda sunmaya çalışıyoruz. Damak zevkinize hitap eden yemekleri tatmak için sizler de firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR