• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Saros Körfezinde Dalış

Adres :

Saros Körfezi Mecidiye Köyü İbrice Limanı Keşan/edirne Edirne » Keşan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Engin Gürfiliz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

engingurfiliz@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 425 83 63

Whatsapp 2:

0 (532) 425 83 63

Saros Körfezinde Dalış firmamız Edirne Keşan’da yirmi yıldan fazla süredir hizmet veriyor. Profesyonel dalış eğitimleri gerçekleştiriyor, benzersiz faaliyetlere imza atıyoruz. Yıllardır binlerce dalış gerçekleştirmiş bulunuyor, farklı seviyelerde yüzlerce dalıcı yetiştirmiş olarak yolumuza devam ediyoruz. Bu güne kadar elde ettiğimiz tecrübeleri ve deneyimleri her daim yeni kişilerle paylaşıyor, tanışıyor ve birlikte dalış eğitimleri gerçekleştiriyoruz.

Edirne denizcilik sektöründe alanında uzmanı profesyonel eğitmenlerle hizmet veriyoruz. Eğitmenlerimiz sahip oldukları uzmanlığı ve deneyimleri her geçen gün daha geniş kitlelere ulaştırmak için azami çaba sarf etmekte, büyük bir aşk ve heyecanla yaptıkları işlerini dalış yapmak isteyenlerle paylaşmaktadırlar. Bunun yanında kendi gelişimlerine de ağırlık vermekte, her köşesini tanıdıkları bölge yanında farklı alanlarda, gerek yurt içi gerekse yurt dışı dalış etkinlikleri de düzenlemektedirler. Alanda meydana gelen gelişmeleri yakından takip etmekte, en son yenilikleri, özellikle de teknoloji alanındaki yenilikleri oldukça kısa bir sürede sistemimize entegre ederek gelişimlerini sürdürmektedirler.

Saros Körfezinde Dalış olarak amacımız dalış etkinliklerinin çok daha fazla kişi tarafından yapılması. Çünkü su altının karadan çok daha gizemli ve zengin olduğunu tecrübelerimizden biliyor. Pek çok kişinin de bu konuda merak içinde olduğunun farkındayız. Fakat gerekli imkânı bulamadıkları için bu meraklarını törpülemek zorunda kalıyorlar. Biz bu yolu onlara açarak amatör seviyeden profesyonel düzeye kadar her seviyede dalış eğitimleriyle hayallerini hayata geçirme fırsatı sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR