• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sarsılmaz Otomotiv

Adres :

Sokullu Mehmet Caddesi No: 110/b İstanbul » Arnavutköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nurettin Ünal

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (546) 290 21 23

Oto servis ve tamirhane hizmeti sunmakta olan Sarsılmaz Otomotiv isimli kaliteli ve güvenilir hizmet sahibi firmamız birmilyonnokta.com üyesi olduğunu gururla duyuruyor. Halkın ihtiyacı olan hizmeti en iyi şekilde sunan değerli firmamız, uygun fiyatları ile de müşterisinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. İstanbul'da oto servis ve tamirhane hizmeti sunan değerli firmamız, müşteri memnuniyetine büyük bir önem vermektedir. Sunduğu kaliteli ve güvenilir hizmetten ötürü müşterisinin hem takdirini hem de güvenini kazanmayı başarmış olan firmamız, oldukça yoğun bir müşteri kitlesine sahiptir.

İstanbul oto servis ve tamirhane, kurulduğu günden bu yana sayısız başarıya imzasını atmış bulunmaktadır. Firmamız, tüm İstanbul halkının ulaşımda sorun yaşamaması için canla başla çalışıyor ve çözüm odaklı bir tamir hizmeti de sunuyor. Firmamız eşi benzeri olmayan kalitede bir tamir hizmeti ile araçlarınızın hem uzun vadeli bakımını yapmış oluyor hem de bir daha araç bakımına zaman ayırmamanız için olanak sağlıyoruz. Firmamız, tüm sunduğu hizmetleri oldukça uygun fiyata sunuyor ve her bütçenin bu hizmetten faydalanmasını sağlıyor.

Firmamız, her hizmetinde en kaliteli ve uzun ömürlü araç parçalarını kullanarak sizlere uzun vadeli hizmet sunmayı hedefliyor. Yedi yirmi dört saat aralıksız bir şekilde sizlere hizmet sunan firmamıza iletişim numarası üzerinden ulaşabilir ve aracınız için randevu oluşturabilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir hizmeti çok uzaklarda aramayın çünkü firmamız yanı başınızda hizmetinizdedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR