• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Savaş Tesisat

Adres :

Cami Kebir Mahallesi Ankara Caddesi No: 3 Çanakkale » Bayramiç

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tuğrul Savaş

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (544) 606 07 41

Çanakkale tesisat ve bakım onarım alanında sunmuş olduğu hizmetler ile adından sık sık söz ettiren firmamız Savaş Tesisat, birmilyonnokta.com üyeleri arasında yer almaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik hizmetleri en iyi şekilde sunarak hizmetlerimizden memnun kalmalarını sağlıyoruz.

Sizler için ilaçlı petek temizleme, kırmadan cihazlı su kaçak tespiti, su kalorifer tesisatı, tıkanık açma, banyo tadilatı, tuvalet tadilatı, mutfak tadilatı, tesisat malzemeleri satışı, arıza bakım ve onarımı gibi pek çok hizmeti bir arada sunuyoruz.

Sizin için birçok hizmeti sunarak beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamaya çalışıyoruz. Müşterilerimizin hizmetlerimizden memnun kalması en büyük amacımızdır. Hizmetlerimizden %100 memnun şekilde ayılmaları için çok çalışıyoruz.

Hizmetlerimizden yararlanmak için bize ulaşmanız durumunda kısa süre içerisinde verdiğiniz adrese geliyoruz. Alanında uzman ekiplerimiz ve donanımlı ekipmanlarımız ile sorunu inceleyerek kaynağını tespit ediyoruz. Kısa süre içinde sorunu ortadan kaldırarak memnun kalmanızı sağlıyoruz. İşlemlerimiz sırasında evinize kesinlikle zarar vermiyoruz.

Hizmetlerimiz ile ilgili bir sorun yaşarsanız sorunu kısa süre içerisinde ortadan kaldırıyoruz. Zararınızı maddi ve manevi şekilde ortadan kaldırarak mağdur kalmanızı önlüyoruz. Sizlerden gelen dönüşler doğrultusunda kendimizi daha fazla geliştiriyoruz.

Hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak ve uygun fiyatlarımızdan faydalanmak için telefon numaramızdan bizi her zaman arayabilir, WhatsApp hattımıza mesaj atabilir ya da e-posta adresimize mail atabilirsiniz. Kısa süre içinde sizlere dönüş yaparak yardımcı oluyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR