• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Saydam Havuz Ve Su Arıtma Sistemleri

Adres :

Gürsu Mahallesi Anadolu Caddesi Güneykent 2 Sitesi F Blok / No : 7 H Antalya » Konyaaltı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Atila Şahinbay

E-Posta Adresi :

saydamhavuz@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 911 42 75

Antalya makine sektöründe hizmet vermekte olan firmamız; havuz suyu arıtma ekipmanları satış, montaj ve teknik servis hizmeti vermek amacı ile kurulmuştur. Kurucumuz, yönetim kadromuz ve çalışma personelimiz ile amacımız müşterilerimizin ihtiyaç ve gereksinimlerini karşılayacak olan en uygun çözümleri sunmaktır. Firma olarak ticari hayatta yılların kazandırdığı engin tecrübelerimiz ile her zaman en iyiyi en kısa zamanda tamamlamayı kendimize görev aşkı edinerek çalışmalarımızı sürdürdük. Satışını yaptığımız ürünlerimizin kullanıcısının insan olduğunun bilincindeyiz. Bu bilinç ile insana saygıyı ön planda tutarak hizmet sunmak en temel ilkemizdir.

Sektöre adım attığımız günden bugüne kadar zoru başarma konusundaki azmimiz ve kararlılığımız ile bulunduğumuz noktaya geldik. Kısa süre içerisinde sektörde tanınarak güvenilirliğimiz ve dürüstlüğümüz ile adımızdan övgü ile bahsettirdik. Firmamızın öz değerleri kaliteli hizmet anlayışı, müşteri memnuniyeti ve zamanında teslimattır. bu öz değerlerimiz ekseninde aldığımız tüm projeleri eksiksiz ve tam zamanında tamamlamak öncelikli çalışma prensibimizdir.

Teknik ekibimiz genç ve dinamik bir kadrodan oluşmaktadır. Bununla birlikte kendi faaliyet alanımızdaki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlar ile sunmayı hedeflemektedir. Bu hedef doğrultusunda satışını yaptığımız tüm ekipmanların bakım, onarım ve kontrol hizmetlerini de sunmaktayız.

Firma olarak kaliteye önem veren yaklaşımımız, insana ve çevreye olan duyarlılığımız ile istikrarlı bir büyümeyi hedefliyoruz. Bu hedefimize ulaşmak için geçmişte olduğu gibi azim ve kararlılık ile geleceğe emin adımlarla ilerliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR