• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Seay Market

Adres :

550 Sokak No : 45 Kat : 7 Daire : 32 Ergene Mahallesi Defne Apartmanı İzmir » Bornova

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aykut Bulunmaz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

seaymarket@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 953 84 65

Günümüzde sağlık ve güzellik alanlarında, belli amaçlar için birçok farklı yöntem kullanılıyor. Bu yöntemlerin bazıları, aslında uzun yıllardır süregelen alışkanlıklarımızdan oluşuyor. Örneğin kadınlar yüzyıllar boyu, güzelliklerini ve sağlıklarını korumak için doğanın kendisinden yardım almışlardır. Farklı çeşitlerde bitkilerle, doğal taşlarla ya da bitkilerden elde edilen yağlar, bugünün modern kozmetik ve sağlık ürünleri sektörüne ilham kaynağı olmuştur.

Biz Seay Market ailesi olarak, birçok farklı değerli taşın satışını mağazamızda gerçekleştirmekteyiz. İzmir alışveriş sektörüne, yeni bir soluk katan işletmemiz, bu başarıyı işini büyük bir ciddiyet ve disiplin anlayışı içinde sürdürmesine borçludur. Tamamen müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda yaptığımız satışlar ve öneriler sayesinde adımızdan sıklıkla söz etmeye devam ediyoruz.

Son zamanlarda, özellikle de kozmetik sektöründe sıklıkla adından söz ettiren jade roller ürünün satışını da gerçekleştiriyoruz. Tuz lambasından kehribar kolyeye, kuvars taşından çeşitli şifalı taşlara kadar aradığınız her türlü ürünü bizde bulacağınızdan hiç şüpheniz olmasın. Aynı zamanda farklı çakralara hitap eden şifalı taşlar ile ilgili detaylı bilgilendirmeyi de seve seve yapmaktayız.

Siz değerli müşterilerimiz de güzellikten tutun da enerjinizi düzenlemeye kadar, doğal taşlardan yardım almak istiyorsanız sizlere hizmet vermekten büyük bir şeref duyacağız. Alanında bilgili ve yardımcı çalışma arkadaşlarımız ile her ihtiyacınıza uygun şifalı taşı, detaylı anlatım ve üstün bilgilendirme hizmetiyle sizlere sunmaktan büyük bir mutluluk ve onur duyacağız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR