• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sebile Temizlik

Adres :

Toroslar Mersin Mersin » Toroslar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gülşah Korkmaz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

gulsahc.korkmaz@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (534) 210 63 63

Whatsapp 2:

0 (534) 210 63 63

Yaşadığımız ev ve işyeri ortamlarımızın temiz olması sağlıklı bir yaşam sürmek için gerekli koşullardandır. Bu koşullar sağlandığında daha yüksek yaşam standartları içerisinde zamanımızı geçirmekteyiz. Temizlik işlerimizin çoğunu kendi başımıza yapabilirken bazı eşyalarımızın temizlenmesi için profesyonel desteğe ihtiyaç duymaktayız. Sebile Temizlik olarak bizler sizlere bu profesyonel desteği sağlamaktayız.

Sebile Temizlik Mersin ilinin Toroslar ilçesinde yer alan işletmesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bugüne kadar vermiş olduğu kaliteli hizmetler ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları neticesinde Mersin temizlik sektöründe halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiştir. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha da yukarılara çıkarılması için yenilikçi, gelişmeci yapımız ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

İşletmemizde sizlerin temizlik ihtiyaçlarını en iyi şekilde gidermek için en son teknoloji temizlik cihazlarını ve kaliteli temizlik ürünlerini kullanarak sizlere hizmet vermekteyiz. Bu verdiğimiz hizmetlerimiz içerisinde koltuk takımı gibi taşınması güç eşyalarınızı evlerinizde temizlemekteyiz. Hizmetlerimizi alanında uzman, tecrübeli ve güler yüzlü çalışanlarımız ile sağlamaktayız. Gönül rahatlığı ile işletmemizden hizmet talep edebilirsiniz.

Eğer sizlerin de profesyonel temizlik cihazları ile temizlenmesi gereken eşyalarınız var ve kaliteli, güvenilir ve uygun fiyatlı hizmet veren bir kurum arıyorsanız doğru adrestesiniz. Sebile Temizlik iletişim adreslerimizden bizlerle iletişime geçerek hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Sebile Temizlik ailesi olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyar sizleri de işletmemize bekleriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR