• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Seçkin Yatçılık

Adres :

Ata Mahallesi Gemlik Küçük Sanayi Sitesi198 Nolu Sokak No: 19 Gemlik/ Bursa Bursa » Gemlik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Selçuk Soydan -- Seçkin Soydan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

selcuksoydan29@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 658 73 53

Whatsapp 2:

0 (539) 669 60 23

Yat imalatı alanında aranılacak en önemli özellik imalatçı firmanın tecrübe düzeyidir. Kaliteli malzeme ve estetik düzeyi yüksek tasarımların uzman eller ile birleşmesi sonucu son derece kaliteli yatlar ortaya konmaktadır. Uzman kadrosu ve yılların tecrübesi ile müşterilerine üst düzey nitelikte hizmet sunan firmamızın ürünleri de bu kaliteye sahiptir. Tekne tasarımı konusunda sürekli gelişim içerisinde olan firmamız faklı kullanıcı profillerine hitap etmekte; müşterilerine geniş ürün yelpazesi sunmaktadır.

Bursa denizcilik alanında rakiplerini geri planda bırakan firmamız %100 yerlidir. Polyester, fiber tekne imalatlarımız mevcuttur. Müşterilerini asla mağdur etmeyen işletmemiz istediğiniz ürünün özelliklerini belirttiğiniz an size söylenen süre zarfı içerisinde teslim edilmektedir. Uzman ekibimiz en kaliteli işleri mümkün olan en kısa sürede gerçekleştirmektedir. Estetik düzeyi yüksek ve kullanışlı yat dekorasyonlarımızı güven ile tercih edebilirsiniz.

Sandal imalatlarımızda en kaliteli ahşap malzemelerin kullanılması ile uzun vaade tasarruf etmeniz sağlanır. Saygınlığını ve tercih önceliğini ortaya koyduğu başarılı ürünlere ve kullandığı kaliteli malzemelere borçlu olan firmamız hiçbir müşterisini mağdur etmemeyi ilke edinmiştir. Her işimizi üst düzey müşteri memnuniyeti ile bitirmek ve markamızı dünya genelinde tercih edilen bir marka haline getirmek vizyonumuzu oluşturmaktadır. Nitelikli hizmetlerimizi, kaliteli ürünlerimizi ve estetik tasarımlarımızı makul fiyatlara sizlere sunmak ise misyonumuzdur. Üst düzey nitelikte hizmet almak ve pişman olmayacağınız tercihler yapmak için firmamızı tercih edin.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR