• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Secure Otomatik Kepenk

Adres :

Suphan Mah. İşgem Kampüsü C/6 Blok Van » Edremit(Gümüşdere)

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ercan Özkaçmaz

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 541 25 27

Tüketici dostu bir şirket olarak bilinen Secure Otomatik Kepenk birmilyonnokta.com üyesidir. Ofislerimizin, depolarımızın ve iş yerlerimizin güvenliğini sağlamak için çeşitli yöntemler geçmişten günümüze uygulanmış ve uygulanmaya devam edilmektedir. Hırsızlıkların ve yağmaların saniyeler alan bir düzeyde yapılması; çoğunlukla camekanlı iş yerlerimizin zarara uğramasına neden olmaktadır. Kaliteli hizmet anlayışımız ile teknik desteklerimizi ve uygulayıcı, tecrübeli, bilgili ve profesyonel ekibimizle istediğiniz boy ve ebatlarda koruyucu kepenk hizmetini ayağınıza kadar getiriyoruz.

Koruyucu kepenk sistemlerinin en önemli özelliği muhtemel hırsızlığa karşı caydırıcı bir etkiye sahip olması ve güvenliği en üst seviyede tutmasıdır. Modern ve işbilimsel tasarımları ile istediğiniz renk seçeneklerine sahip kepenk sistemlerimiz uzaktan kumandalı, butonlu, dedektörlü, şifreli veya kartlı sistemlere uyumludur. Aynı zamanda konusunda uzman personellerimizden keşiften montaja kadar olan süreçte ücretsiz danışmanlık hizmetleri alabilirsiniz.

Van otomatik kapı ve kepenk sektöründe birçok işletme sahipleri tarafından tercih edilen şirketimiz koruyucu kepenkler ile; hırsızlık ve yağmaya karşı caydırıcı etki sağlarken bölgemizde ki hava koşullarını düşünerek uygun ham maddeye sahip dayanıklı ürünleri kullanmayı da ihmal etmemektedir.

Aynı zamanda kullanılan ürünlerimizde manuel kepenklerde oluşan ve çevreye rahatsızlık veren sesler oluşmamaktadır. Kepenk zeminine oturtulan kauçuk yapı ve tüp motor sistemi kepenklerinizin sessiz çalışmasını sağlamaktadır.

Sizler de sahip olduğunuz iş yerlerinizin azami seviyede her türlü dış faktörlere karşı korunmasını istiyorsanız; şirketimiz tam da sizin aradığınız adres.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR