• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Seda Saç Tasarım

Adres :

Köşk Mahallesi Köşk Caddesi Tuğra Apt Melikgazi/ Kayseri Kayseri » Melikgazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Seda Şahin Babaarslan

E-Posta Adresi :

-

Saçlarımız ve kişisel bakımımız bizler için çok değerlidir. Bu yüzden kaliteli, profesyonel ellerden bakım ve diğer hizmetleri almamız gerekmektedir. Bu aldığımız hizmetler sayesinde kendimize olan özgüvenimiz artacak ve ayna karşısına daha mutlu bir şekilde çıkacağız. Seda Saç Tasarım olarak bizler sizlere bu konuda profesyonel hizmet vermekteyiz.

Seda Saç Tasarım Kayseri ilinin Melikgazi ilçesinde yer alan işletmesinde siz değerlim müşterilerimize hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bugüne kadar vermiş olduğu kaliteli hizmetler ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları neticesinde Kayseri kuaför sektöründe halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiştir. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha da yukarılara çıkarılması için yenilikçi, gelişmeci yapımız ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Kurumumuzda sizlere saç bakım, saç kesim, saç tasarım ve makyaj konularında profesyonel hizmetler sunmaktayız. Bu sunduğumuz hizmetlerimizde kaliteli, markalı, sağlık açısından zararsız ürünleri kullanmaktayız. Bu prensipler neticesinde daha yüksek müşteri memnuniyeti yakalamaktayız. Çalışanlarımız alanlarında uzman, tecrübeli ve güler yüzlü çalışanlardır. Gönül rahatlığı ile hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Eğer sizlerin de saç bakım, saç kesim, saç tasarım, makyaj alanında hizmete ihtiyacınız varsa ve kaliteli hizmet veren bir kurum arıyorsanız doğru adrestesiniz. Sizlere düğün, nişan, kına gibi özel günleriniz içinde hizmet vermekteyiz. Seda Saç Tasarım iletişim adreslerimizden bizler ile iletişime geçebilir ve hizmet alabilirsiniz. Sizlere hizmet vermekten büyü mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR