• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sedefoğlu Ticaret

Adres :

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 3330 Sokak No: 7 Adana » Sarıçam

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Han Sedefoğlu

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (541) 160 19 40

Sedefoğlu Ticaret adı altında şeffaf bir hizmet sunmak adına sizlerin güvenini de kazanarak yanınızda olmak istedik ve bu uğurda birmilyonnokta.com üyesi olarak kabiliyetli bir tutum içerisinde zamanımızı sadece bu noktaya odakladık. Su tüketiminin önemini biliyoruz ve vazgeçilmez bir içecek olduğu ise aşikâr. İçme sularının temizliği konusunda her zaman tedbirli olunması gerekiyor ve biz ise bu konuda sizlere anlamı ve ihtişamı büyük bir emek harcıyoruz. Sipariş vererek istediğiniz ferahlığa kavuşabilirsiniz.

Adana hizmet sektöründe verdiğimiz bu hizmetin en önemli noktalarından birisi ise hızlı hizmettir. Siparişlerinize ne kadar hızlı olursak o kadar önemli bir noktaya gelmiş olacağımızı oldukça iyi biliyoruz. Bazı işletmelerde su konulan bidonların sorunlu olabildiğini göz önünde bulundurmamız gerekiyor. Onun için verilen hizmetin kalitesini çok iyi sorgulamanız sizlerin hayrına olacaktır. Bizi istediğiniz şekilde araştırabilir ve bilgi edinerek hemen iletişime geçebilirsiniz. Çemberi genişleyen bir mesafe içerisindeyiz ve oldukça istekliyiz.

Bazı suların ise ağız tadına uygun gelmediğini söylememizde fayda var. Ya da içerisine katılan birçok kimsayal maddelerden dolayı zorluklar yaşanabiliyor. Biz bu konuda uzman ekibimizle çok tedbirli ilerliyoruz ve oldukça doğal yollardan elde edilen temiz sularımızı hemen hizmetinize sunmak için oldukça organize bir şekilde çalışarak hedef tutuyoruz. Bu tutumun ise bizi istediğimiz noktaya getirme noktasında sapmayan düzgün bir güzergahtan götüreceğini her zaman biliyorduk.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR