• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Seher Başaran Güzellik & Estetik Göksun Şubesi

Adres :

Bahçelievler Mahallesi Ayhan Taner Ekici Bulvarı Halk Bankası Karşısı No: 1 Kat: 1 Kahramanmaraş » Göksun

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nagehan Aşkın Akkuş

E-Posta Adresi :

nghnaskn@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 280 40 43

Seher Başaran Güzellik & Estetik Göksun Şubesi olarak Kahramanmaraş’ta sunduğumuz hizmetlerimizi artık online olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden de sunmaya başlamış bulunmaktayız. Kahramanmaraş güzellik merkezi olarak hizmet veren firmamız Seher Başaran Güzellik & Estetik Göksun Şubesi olarak hizmet vermekteyiz. Sunduğumuz hizmetler birçok insan tarafından talep edilen ve bir ihtiyaç olan güzellik merkezi alanındadır. Bu alanda birçok farklı türde hizmeti bir arada sunan firmamız ihtiyaca ve isteklere göre hareket etmektedir.

Güzellik merkezimizin sunduğu ilk hizmeti cilt leke tedavisidir. Ciltte oluşan lekelerin tedavisini yapan firmamız bu lekeleri iz bırakmayacak şekilde gidermektedir. Lekelerin giderilmesinin ardından sağlıklı bir cilde sahip olan müşterilerimizin bu sağlıklı cildi korumasına da yardımcı olmaktayız. Bir diğer hizmetimiz ise el ve ayak bakım hizmetidir. Manikür pedikür olarak da adlandırılan bu hizmetimizde el ve ayaklarınız sağlıklı ve güzel bir görüntü oluşturmasını sağlamaktayız.

Önemli hizmetimizden biriside lazer epilasyon hizmetimizdir. Lazer epilasyon hizmetimizde vücudunuzdaki istemediğiniz tüm tüyleri kalıcı olarak ortadan kaldırmaktayız. Kıl köklerini yakarak bir daha uzamamasını sağlayan lazer epilasyon işlemimiz kesin bir sonuç sunmaktadır. Bir diğer çok tercih edilen hizmetimiz ise bölgesel zayıflama işlemidir. Bu işlemimiz belirli bir bölgede biriken yağ ve kiloların giderilmesi ile o bölgede göz ile görülür bir zayıflama hizmeti sunduğumuz işlemimizdir. Daha birçok farklı türde hizmeti sunan merkezlerimizin diğer hizmetleri için online bir şekilde de hizmet vermeye devam eden müşteri hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR