• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şekerci Patisserie

Adres :

Güneşevler Mah. Celal Esat Arseven Cad. No: 122/b Ankara » Altındağ

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kadir Şekerci

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

kdreda18@icloud.com

Whatsapp 1:

0 (546) 934 64 15

Şekerci Patisserie ailesi olarak Ankara pasta ve pastane sektöründe verdiğimiz hizmeti birmilyonnokta.com üzerinden tanıtıyoruz. Pasta ve pastane sektöründe farklı birçok lezzet hazırlanıyor. Fakat bu lezzetler hazırlanırken kullanılan malzemeler, malzemelerin miktarı, malzemelerin kalitesi ve ürünlerin pişirme süresi lezzeti etkiliyor. Lezzetli, sağlığa uygun ürünleri tercih etmek isteyenler pastanemizi güvenle ziyaret edebilir.

Altındağ üzerinde bulunan pastanemizde farklı birçok lezzet hazırlanıyor. Hazırlanan bu lezzetler bilgi ve birikim sahibi şeflerimiz kontrolünde servis ediliyor. Bizler değerli müşterilerimizin memnuniyetini daima yüksek tutmak adına en özel tarifleri hazırlıyoruz. Pastanemizi tercih eden müşterilerimizin sevdikleriyle keyifli vakit geçirmesine yardımcı oluyoruz. Pastanemiz geniş, ferah, sakin ve samimi bir ortama sahiptir. Ulaşımı kolay olan pastanemiz aynı zamanda kolay bulunabilir. Altındağ üzerinde yer alan pastanemizi kolaylıkla bulabilir, ailenizle veya arkadaşlarınızla pastanemizde keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Pastanemizde hazırladığımız lezzetler arasında pasta çeşitleri, kurabiye çeşitleri, kek çeşitleri, tatlı çeşitleri yer alıyor. Sütlü tatlılar, şerbetli tatlılar, çikolatalı tatlılar, meyveli tatlılar, özel tasarım pastalar, tuzlu ve şekerli kurabiyeler özenle hazırlanıyor. Aynı zamanda taze baklava çeşitleri de müşterilerimize servis ediliyor. Kaliteli, lezzetli, taze ve güvenilir malzemelerden hazırlanan ürünlerimiz özenle servis ediliyor. Pastanemizi mesai saatleri içerisinde tercih edebileceğiniz gibi özel sipariş oluşturarak paket yaptırabilirsiniz. Kişiye özel pasta, kurabiye ve tatlı tasarımlarımız bulunuyor. Sipariş doğrultusunda hazırladığımız ürünleri uygun fiyat aralığında satışa sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR