• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Selanik Cafe & Restaurant

Adres :

Seydim Mah. Mehmet Yiğitbaşı Cad.2/1 (göl Kenarı) Isparta » Eğridir(Eğirdir)

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (546) 672 41 26

Selanik Cafe & Restaurant ailesi olarak birmilyonnokta.com üzerinden hizmet tanıtımı yapıyoruz. İşletmemiz Isparta restaurant sektöründe hizmet veriyor. Bizler uzun zamandır bu sektörde varlığımızı koruyoruz. Müşteri odaklı çalışmalar gerçekleştiriyor, özenle ve dikkatle hareket ediyoruz. Restoranımızda tecrübe sahibi ekibimizle birlikte her zaman en iyi hizmeti sunmak üzere çalışıyoruz.

Müşterilerimizin nasıl bir hizmet almak istediğini biliyoruz. Bu sayede vermiş olduğumuz hizmetten %100'e yakın memnuniyet sağlamayı başarıyoruz. Restoranımız hem kapalı hem de açık alanda müşterilerimizi ağırlamak için uygundur. Ailenizle veya arkadaşlarınızla gelerek restoranımızda vakit geçirebilirsiniz. Farklı birçok lezzetin özenle hazırlandığı işletmemizde sabah kahvaltısı yapabilir, öğle veya akşam yemeği yiyebilirsiniz. Gün batımını izleyebileceğiniz işletmemiz için rezervasyon yaptırabilirsiniz. Sabah kahvaltısı için hazırlanan tüm lezzetler sağlığa uygun, kaliteli, taze ve doğal ürünlerdir. Aynı zamanda günün diğer öğünleri için hazırlanan lezzetler de sağlığa uygun, kaliteli ve güvenilir ürünlerdir. Ekibimiz hem mutfakta hem de serviste hijyen kurallarına uygun hareket eder.

Çeşitli kahvaltılık ürünler arasından istediğiniz ürünü tercih edebilirsiniz. Dilerseniz kahvaltı tabağı ya da serpme kahvaltı tercih edebilirsiniz. Balık çeşitleri, ızgara çeşitleri, börek çeşitleri, çorba çeşitleri başta olmak üzere farklı birçok lezzet hazırlanmaktadır. Hazırlanan bu lezzetler özenle servis edilir. Bizler ekip olarak her zaman müşteri odaklı hareket etmekteyiz. Kaliteli ve güvenilir hizmetten doğru fiyata faydalanmak için sizler de restoranımızı tercih edebilirsiniz. Restoranımız Eğirdir üzerinde hizmet vermektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR