• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Selçuk Mobilya

Adres :

Şube-1 Malta 8 Eylül Caddesi Vestel Outlet Karşısı Şube-2 : 8 Eylül Cad. Aynı Ali Mah. No: 95 / A Manisa » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Selçuk Kızıl - İlayda Kızıl

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Manisa merkezde bulunan Selçuk Mobilya, birmilyonnokta.com üyesidir. Manisa merkezde hizmet veren firmamız, bir Yataş Bayisi kuruluşudur. Firmamız, Türkiye’de yatak denince ilk akla gelen isim ve uzun yıllara dayanan uyku uzmanlığının adı Yataş’tan sizlere yeni bir marka olan Puffy’yi sunmaktan mutluluk duymaktadır. İyi bir uykunun herkesin ihtiyacı olduğu fikrinden yola çıkarak kaliteli uyku ürünlerini, ulaşılabilir fiyatıyla geniş kitlelere sunmayı hedefliyor. Ürün yelpazesinde ise; yatak, baza, başlık setleri, tamamlayıcı aksesuarları sunmaktadır. Beyaz tekstil kategorilerinde pek çok farklı ihtiyaç ve beklentiye çözüm olabilecek geniş seçenekler barındırmaktadır.

Manisa mobilya sektöründeki firmamız, malzemeden üretime ve ürünlerinin sunumundan satış sonrası desteğe kadar tüm alanlarda Yataş’ın üstün kalite ve tasarım çizgisini arkasına alan Puffy ile şimdi herkes için uyku vakti diyor. Türkiye için iyi bir uyku vakti…

Firmamız, yatak, baza, başlık setleri, tamamlayıcı aksesuarlar ve beyaz tekstil kategorilerinde seçenekler sunan çok geniş bir ürün ailesinden oluşuyor. Koltuk takımları, salon ve yatak odası grupları ile kaliteli ve uygun fiyatlı mobilyalar sunuyor. Şirketimiz, Türkiye’de sektörde uzun yıllardır bulunan bir markanın temsilcisi olarak geniş kitlelere hizmet vermektedir. Biz, altı bölge bayisi ve 412 mağazaya sahip kalabalık bir ailenin parçasıyız. Siz de kaliteyi ucuza almak istiyorsanız mutlaka mağazamıza gelmelisiniz. Tüm ürünlerimiz, kalite standartlarına sahip ürünlerdir. Gelecekte de ulaşılabilir fiyatlarla kaliteden ödün vermeyen firma ürünlerini size sunmaya devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR