• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Select Kuaför Salonu

Adres :

Göztepe Mahallesi Çamlık Caddesi No : B/25 B İstanbul » Beykoz

Sektör :

Yetkili Kişi :

Turan Çakar

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (505) 328 77 70

Kuaför sektöründe İstanbul’da hizmet veren Select Kuaför Salonu birmilyonnokta.com sitesi üyelerinden biridir. Saç tasarımı ciddi bir süreci ve uzmanlığı gerektirir. Kişinin kıyafet tercihine, saç kullanım şekline ve yüz hatlarına göre saç tasarımları farklılaşmaktadır. Kişinin tarzını ve duruşunu önemli ölçüde yansıttığı için saç tasarımı önem arz etmektedir. Bu nedenle, saç ile ilgili tüm işlemlerde uzman firmalara başvurulması gerekir. Aksi durumda, yani saç ile ilgili yanlış bir işlem yapıldığında saçın eski hale getirilmesi bazı durumlarda zor ve hatta imkânsız olmaktadır. Bu gibi hataların olmaması için saç ile ilgili uzman firmalara başvurulması tercih değil, zorunluluktur.

Select Kuaför Salonu isimli firmamızda bulunan tüm ekibimiz alanlarında teknik bilgiye hâkim ve engin deneyimlere sahiptirler. Bu nedenle müşterilerimizin istedikleri tüm işlemleri onlara özel şekilde uygulayabiliyoruz. Salonumuzda yaptığımız işlemler arasında saç tasarımı, saç keratin bakımı, gelin saç tasarımı, saç sombre ve ombre işlemleri bulunmaktadır. Saç ile ilgili işlemlerin yanı sıra kaş tasarımı, kirpik lifting, kaş laminasyon ve manikür ve pedikür işlemleri de yapılmaktadır. Uzman ekibimiz, incelikli ve yenilikçi çalışmalarıyla günün stillerini uygulamaktan kaçınmazlar. Yani salonumuza gelerek yeni tasarımları seçme şansına sahip olabilirsiniz.

İstanbul kuaför sektöründe faaliyet gösteren firmamız, güvenilir, yenilikçi ve başarılı işlemler gerçekleştirmektedir. Bu sayede müşterilerimiz düzenli olarak bizi ziyaret etmekte ve müşteri sayımız gün geçtikçe artmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR