• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Selendi 3 Eylül Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

Adres :

Fatih Mah. 66. Sokak No: 4 Manisa » Selendi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Süleyman Uzun

E-Posta Adresi :

3eylulozelegitim@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (554) 308 40 77

Selendi 3 Eylül Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezi olarak misyonumuz, toplum içinde farklı özellikler taşıyan kişilere, toplum yaşamının gerektirdiği görevleri yerine getirebilmelerini sağlamaktır. Kurumumuz yıllardır engelli bireylere devlet desteği ile birlikte eğitim hizmeti vermektedir. Engel gruplarımız ise; zihinsel, bedensel, işitme ve otizm olarak gruplanmıştır.

Engelli bireyleri hayatı boyunca kazanmış olduğu mahareti evde, okulda, bireysel ve sosyal alanlarda uygulamasına destek olmak ve hayatı boyunca sürekliliğini sağlamaktır. Çocuklarımızı birçok açıdan geliştirerek, mantık ve dil gelişimlerine destek sağlıyoruz. Onlarda olumlu değişimler görmek bizleri mutlu etmektedir. Manisa / Selendi de en iyi rehabilitasyon merkezi olarak aday gösterilmenin haklı gururunu yaşamaktayız.

Çocuklarımıza sunduğumuz hizmetler ise; dil ve konuşma terapisi, öğrenme güçlüğü tedavisi, özel otizm, gelişimsel bozukluk tedavisi, down sendromu tedavisi ve daha birçok yönden onların ellerinden tutarak yanlarında oluyoruz. Siz değerli velilerimiz gün geçtikçe çocuğunuzda gördüğünüz olumlu değişimleri fark edeceksiniz.

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezi olarak çocuklarımızın her türlü ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, her bireye ayrı eğitim sunma yetkinliğimiz bulunmaktadır. Deneyimli ve uzman kadromuz ile her geçen gün ailemizi yenileyerek ve teknolojinin fırsatlarını değerlendirerek yolumuzda ilerliyoruz. Bilgi almak veya randevu almak isterseniz bizlere direk yerimizden veya telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR